Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban működhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban működhet a tantrikus szex?

Figyelt kérdés
Igazabol en mar tapasztaltam, hogy mukodhet. Eletem egyetlen "egyejszakas" kalandja egy osztonos tantrikus egyuttlet volt, amibol nyilvan szerelem es kapcsolat lett (4 ev). A kerdes az, hogy ha egy ferfi nem igazan tudja megelni a szexualitast es nincs ilyen teren onbizalma, akkor ha megprobalnam "terelgetni" a tantra fele, az segithet neki? Nyiltan beszelunk szexrol, igy ismerem minden felelmet es mindig mondja, hogy mellettem tud csak igazan feloldodni. Par honapja van viszonyunk es en nagyon elvezem vele az egyuttletet, de neki ez fiatalkora ota nehez tema.
2017. jan. 28. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó ötlet, segíthet, bár nekem még nem volt részem benne, de úgy képzelem, hogy ez a tantrikus dolog sokkal érzelmesebb, lassúbb, mint egy normál együttlét. Így egy gondokkal küzdő férfi fél is jobban el tud lazulni, ha nem azt látja egy nő részéről, hogy az együttlét célja az, hogy ő mikor elégíti már ki a nőt. Próbáljátok ki, jó ötlet!
2017. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te hülyeségeket beszélsz...
2017. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!