Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ezzel a "vágyamma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel a "vágyammal" (képzelgés)? Próbáljam elfelejteni? TI mit tennétek a helyemben?!

Figyelt kérdés

Nos:

Igazán nem tudom hogyan felvezetni diszkréten a témát, úgyhogy inkább megpróbálom röviden-tömören a közepétől startolni.


Van egy *viszonylag* régebb óta meglevő igen erősen szexuális jellegű ábrándom. Efféle képzelgéseim - esetenként konkrét álmaim - néha szoktak lenni, ugyanis eléggé testiségfüggő személy vagyok. Soha senki sem tudott (és nem is tud) erről a környezetemben, aki látott, de titokban ez a valóság.

Viszont ez az ábrándom afféle visszatérő alappillér, ami már egyre jobban izgatna.


Csakhát a helyzet az - ami végülis adja magát -, hogy ehhez az ábrándhoz bizonyos *segédeszköz*re lenne szükségem. Hivatásos SZEXUÁLIS SEGÉDESZKÖZ, mondjuk ki nyíltan.


Csakhát, a nagy, nyilvánvaló problémája ennek hogy : Hogyan juthatnék hozzá úgy, hogy SENKI SOHA meg ne tudja ezt.


Ugyanis szexshop-ba holt biztos, hogy nem mernék bemenni. Még akkor sem, ha 5× nagyobb lenne rá a vágyam.

Két dolog miatt is:

1) Egyfelől nem bírnám elviselni azt a mélységes szégyent, hogy valaki - ne adj isten ismerős, rosszabb esetben rokon/közeli-rokon - meglát ott, vagy a közelben. Egy rémálom lenne.

2) Azt se tudom elképzelni, hogy tudnám ott előadni magam, kikérni, amit akarok. Az eladó látná, hogy magányos vagyok, rosszképű, rosszalkatú, nem szimpatikus... a hangszínem is (bárhogy is igyekszem) gyerekes, irritáló... Átfutna a gondolatai közt, hogy : "Na, ez a szánalom akar élvezkedni?! Inkább gyártósori munkásnak való, nem ide..." - és ez minden további nélkül érződne is, innentől eképpen kezelne.

Egyszerűen még előtte is szégyen lenne az egész szituáció.


A másik lehetőségem Webshop lenne.

Az egyetem óta van is bankkártyám, amiről egy idő óta már meg lett szüntetve az a havi kimutatás, amit a szüleim is megkaptak. Így egy pár hónapja már szabadon kezelem a kártyát.

Jelen munkám révén pénzem is van, aminek egy jó része szerencsére megmarad, úgyhogy - mértékkel - tudnék is áldozni rá.


Viszont itt meg nem tudnám elintézni, hogy úgy érkezzen a csomag, hogy én vegyem át mindenképpen, ne lássa senki más, s ne maradjon nyoma.

A munkaidőm nagyon szélsőséges szokott lenni, van, hogy du. 4-5 körül már végzek, de van, hogy este 11 után.

A postás meg ráadásul akkor hozza a csomagot, amikor neki tetszik, ha a fejem tetejére állok is. Eddig 3 alkalom volt rá, hogy webről vettem műszaki cuccot, mind a 3-nál kész szerencse volt, hogy vagy még otthon voltam valami miatt, vagy épp akkor jöttem fel a domboldalon, amikor a postás is behajtott.


Szóval az egész patthelyzet.


Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Ha ilyen ábrándotok, vágyatok lenne, mit tennétek, mit kezdenétek vele?!



2017. júl. 23. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Én mindent amit a netről veszek azt a munkahelyemre rendelem pont azért, mert ott megtalál a postás:)! Szexuális segédeszközt még nem rendeltem, de úgy tudom azokat diszkréten csomagolják, lebukni nem fogsz! Hajrá! Éld meg a vágyaid!


28L

2017. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Postán maradóra is lehet kérni, oda bármikor betudsz menni érte és a csomagolásba pedig nem fogják látni hogy miaz. Én is igy rendeltem! ;)
2017. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Oké, de mégis mi ez a "vágy"?
2017. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
minden kiderül csak a kérdés lényege nem
2017. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Spiritrobber ***** válasza:
100%

A futárszolgálat felhív az érkezés előtt.

1. Kérhetsz újrakézbesítést ha valami oknál fogva szükséges..

2. Adhatsz meg 2 címet is pl koli és munkahely így biztosan megtalál a csomag..


DE.... ki nem sz@rja le mit gondol a szexshopos? Többé úgysem látod... de ha még ennek a gondolata is irritál utazz át egy másik városba ahol van... azért az, hogy újra találkozz az eladóval vagy épp rokonokkal barátokkal nagyjából nulla...


És még egyszer mondom... senkit nem érdekel, hogy mit gondol a boltos. Az ő dolga, hogy kiszolgáljon és pont. Ha van pénzed és betöltötted a kort onnantól kezdve ez lényegtelen.

2017. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"minden kiderül csak a kérdés lényege nem"


o.O LOL!

Ezt mégis hogy tetszik érteni?

Kellőképpen nyíltan leírtam benne mindent.

2017. júl. 23. 01:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Postapont.
2017. júl. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

-A külföldi sex webshopok nagy része diszkrét csomagban küldik a dologkat amiből nem lehet rá jönni, hogy mi lehet benne, ezért az sem baj ha ismerős veszi át.


-Vannak csomag felvevő pontok is....


-Sok futár szolgálatnál lelehet beszélni, hogy mikor hozzák ki.

2017. júl. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki szexboltban dolgozik az nálad ezerszer szánalmasabb alakok hadával találkozott már. Mellesleg emiatt szerintem azok az emberek nagyon elfogadóak tudnak lenni és már semmin nem lepődnek meg. Mégis kivel találkoznál?? Ha mégis, aminek az esélye szerintem 1 a milliárdhoz, akkor is ő is ugyanott van. Akkor ez neki is ugyanolyan lehetne.

Egy egészséges felnőtt igenis simán bemehet a szexboltba. Ha bármelyik munkatársamat v családtagomat ott találnám az sem lenne más mintha a praktikerben találkoznánk. Megkérdezném mit vásárol stb. Bár még mindig nem tudom mi a vágyad.

2017. júl. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lényege, hogy mi a fenét akarsz rendelni???? ...illetve fiú vagy vagy lány? Egyébként rendeld a melóhelyedre a cuccot. Mindig diszkrét csomagolásban küldik ki, ergo úgy néz ki, mint egy tök átlagos csomag.
2017. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!