Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki tiltaná be a prostitúciót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tiltaná be a prostitúciót?

Figyelt kérdés
Szerintetek is az a legnagyobb bün amit egy nő el követhet?
2017. júl. 23. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
a prostituciót nem lehet betiltani mert ketté szakad a kozmosz és beköszönt az apokalipszis és vége a világnak 3 napon belül
2017. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 kovpet ***** válasza:
69%

# 8,9: Miről beszéltek? Magyarországon nincs tiltva. Észak-Kóreában lehet.


A kérdésre válaszolva: ostobaság lenne tiltani, mert úgyis csinálnák, csak még jobban meggazdagodna belőle az alvilág. Pont mint az alkoholtilalom idején.

2017. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%
Magyaroszágon is tiltva van az utcán maximum türelmi zónákat vezettek be, bírságot kaptam mert prostival voltam. Hiába mondtam hogy de nem az (az volt) a rendőrök tudták ki a lány.
2017. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
5%
Legalizálni kéne. Az a felháborító inkább, amikor valaki lányok futtatásából akar egy kis summát keresni, és letartóztatják. Miért ne csinálhatná?
2017. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

9#-es vagyok.


"Ki tiltaná be a prostitúciót?


Szerintetek is az a legnagyobb bün amit egy nő el követhet?"


Ez volt a kérdés nekem erre a válaszom akkor is az,hogy bevan tiltva. Alapvetően tilos akkor inkább így mondom. Én így tanultam rendészetin. Az igaz,hogy Magyarországon legális a prostitúció, mégis tudni kell,hogy folyamatosan büntetik!!!. A törvények szerint vannak védett övezetek, ahol tiltott az üzletszerű kéjelgés, ezeken kívül viszont nem tilthatják meg a prostituáltaknak, hogy felajánlják szolgálataikat. Tehát ismét hangsúlyozom,hogy tiltva van (bizonyos helyeken) de még sincs tiltva. Pl védett területnek számít a közintézmények a pár száz méteres és a főutak 50-100 méteres körzete. Viszont a gond szerintem az,hogy ezen felül az önkormányzatok bármilyen területet védett övezetté nyilváníthatnak. Ezzel vissza kéne élni és a közterületek nagy részét elzárni a prostituáltaktól szerintem. Ami vicc,hogy olyat a hírekben is hallott már jó pár ember,hogy gyakran megtörténik, hogy egy területet a letartóztatások után nyilvánítanak védett övezetnek csak.És akkor "illik" tudni azt is,hogy a törvény szerint a bíróságok mellett most már a rendőrök is kiszabhatnak helyszíni bírságot a prostitúcióval kapcsolatos törvénysértésekre. Korábban ugye bíróság előtt kellett tisztázni az ügyeket, védőügyvéd jelenlétében, bizonyítékokkal, tanúk meghallgatásával és persze a fellebbezés lehetőségével amit szerintem elég gyakran megtettek.

Most már viszont a helyszínen intézkedő rendőrök is bírságolhatnak, és ezt meg is teszik. Azóta kb hatszor annyi szabálysértési ügy indul.

A törvény tehát nem teljes mértékben legalizálja a prostitúciót, csak akkor ku#válkodhat valaki az út szélén ha az védett területeken kívül történik, vagy a türelmi zónákban, ha van olyan. A gyakorlatban viszont az önkormányzatok nem létesítenek türelmi zónákat, és önkényesen nevezik ki a védett övezeteket és ez is baj. Amúgy ami még fontos és azt az ezredes mondta el,hogy gyakran a rendőrök sem tudják, hogy a prostitúció már x éve nem számít tiltott tevékenységnek, de van ahol mégis az. A rendőrök gyakran jogellenesen szabják ki a bírságot. Egy prostituáltat pl több hónapot ülhet elzárásban, "csak azért" mert rossz helyen állt, pedig minden jogszabályt betartott. Az ilyet mégsem tudom sajnálni.

Tehát védeni ezeket a k#vákat nem kell - a Szex"munkàsokat".


Én pl nem gondolom,hogy engedélyezett kell,hogy legyen az,hogy az erdő előtt ba#ssa magát a k#va. Akkor sem ha nem lakott terület. Hányingerem van ezektől az emberektől akik ott állnak az út szélén szinte meztelenül és arra várnak,hogy valaki meg#ja őket. Micsoda "munka". Ezt kéne legalizálni mindenhol? Eszem megáll..majd a városban éjjel nappal mindenhol k#vàk stoppolnának vagy mennének oda férfiakhoz..Fúj!



19/L

2017. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

"Egy prostituáltat pl több hónapot ülhet elzárásban, "csak azért" mert rossz helyen állt, pedig minden jogszabályt betartott. Az ilyet mégsem tudom sajnálni. "


Tehát saját elmondásod szerint is minden jogszabályt betartott, és te mégis örülsz neki, hogy hónapokig börtönben volt ártatlanul.


Szép, hogy ilyen rendőreink vannak. Nem csoda, hogy itt tart az ország.

2017. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kovpet ***** válasza:
100%

OK, hogy lepontoztok, de igazatok nem lesz ettől.

Magyarországon legális tevékenység a prostitúció. Az más kérdés, hogy szabályozva van (és rosszul mint minden) és az is más kérdés, hogy tudtommal az összes prosti adót csal. De rengeteg szobafestő, kőműves vagy ács is adót csal, attól még maga a tevékenységük nem illegális.

2017. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tiltanám be, és van sokkal nagyobb bűn, amit nő elkövethet.Mondom ezt 40 éves nőként. Mindig is volt, és lesz is rá igény. A rendészetis lánynak írnám: maga a prostitúció nincs betiltva,mint tevékenység. A Btk.-ban a prostitúció elősegítése szerepel, mint bcs., azaz a futtatás, ill. A titott helyen való kéjelgés. Mivel nemigen vannak kijelölve türelmi zónák, így közterületen nem is tudják a hölgyek árulni a bájaikat legális módon. Vállalkozóit is kiválthatnak, ha adóznak, ninca futtatójuk, és nem tiltott helyen végzik a tevékenységüket, akkor nem követnek el törvénybe ütközőt.
2017. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18-#as én is pont ugyan ezt akartam mondani. De mindegy már lerágott csont.


19/L

2017. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érzem hogy vallásossal van dolgom! Ezért is a nő a hibás, nem igaz? -.- Arra azért véletlenül sem gondoltál hogy ha nem lenne igény rá a férfiaktól akkor a nő nem tenné. De szidd csak a nőket, megszoktam már ezt a vallásos emberektől (tisztelet a kivételnek)
2017. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!