Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostitúciót elítélik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostitúciót elítélik az emberek az érdekházasságot, miért nem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Azt is elítélik, nem kell aggódni.
2016. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem!
2016. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Az érdekházasság azért messze nem ugyanaz, mint a prostitúció, mert ott van elkötelezettség is.
2016. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Mert a kettő nem ugyanaz.


Mondjuk én mindkettőről rossz véleménnyel vagyok, de el nem ítélem egyiket sem.

2016. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik egy szexuális szolgáltatás, a másik egy érdekszövetség. Mert nyilván mindkét házasulandó félnek van valamilyen érdeke, ami nem feltétlenül anyagi jellegű (sokszor az, de nem mindig).
2016. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ítélem el, feltéve, hogy az érdekházasság nem hazugságon alapszik - vagyis ha mindkét fél nyílt lapokkal játszik.
2016. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Én azt is elítélem.

De mondjuk testileg nekem undorítóbb, ha valaki rengeteg idegen pasival szexel, mint az, hogy valaki a férjével szexel csak érdekből.

2016. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

Az erdekhazassag az egy elegge sikamlos fogalom, gyakran a rosszindulatu emberek nevezik csak annak.


A ketto viszont messze nem osszevetheto.

2016. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy, hogy ezt komolyan kérdezed?
2016. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezt ugyan találtam, de én is így gondolom!

"Az én szememben az ilyen nők luxusprostik, csak annyival jobbak, hogy nem sok pasinak terpesztenek, hanem csak egynek. De ugyanúgy az egyetlen dolog amit csinálnak, az az, hogy pénzért (jelen esetben) eltartásért cserébe szexelnek."

2016. jan. 21. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!