Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tart. 2-3 hetente járunk össze, szex után együtt alszunk, bújik, puszilgat, simogat. Egyébként közös a baráti társaságunk, de nem lépjük át a szexkapcsolat határait, nem csinálunk programokat kettesben és ilyesmik. Életemben nem vonzódtam ennyire senkihez, nem is hittem el előtte, hogy ez a szint, ez az intenzitás is létezik. Rajta is érzem, hogy teljesen kikészül, megőrül, árad belőle a szexuális vonzalom és frusztráció. Tudom, hogy hülyén hangzik, de mintha ez egy ilyen ősi erő lenne köztünk, mintha szexuálisan ő lenne a másik felem, a világon a hozzám legtökéletesebben passzoló férfi. Nem is hinném, hogy lenne még egy ennyire erős dolog valakivel. Viszont azt vettem észre magam, hogy mivel 1-1 alkalom, találkozás ilyen intenzív, erős, felpörgeti a testem-lelkem-elmém, mint valami drog, az elválás után mindig ürességet érzek. Még akkor is, ha nem szexelünk, csak baráti társaságban szemezünk, hozzám ér, rám mosolyog. Mintha valami nagy űr tátongna bennem, unalmas és szürke lesz minden, teljesen levert, szomorú vagyok napokig, nem találom a helyem, kényszeresen jövök-megyek, programokat szervezek magamnak, mintha fizetnének érte, még ha amúgy nem is lenne rá szükség, csak hogy ne unatkozzak otthon egyedül, és minél hamarabb visszazökkenjek. Általában 1-2 hét kell, mire teljesen olyan leszek, amit jónak és normálinak gondolok, olyan, mint akkor voltam, mielőtt megismertem. Ez ugye normális ilyen szintű vonzalomnál? Köszönöm szépen!
2017. júl. 23. 12:48
1 2
 1/11 Tompadúr ***** válasza:

Ugyanilyen szexkapcsolatból lett nekem 2 és fél éves párkapcsolatom.

26/F

2017. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális.Érzelmek vannak nem csak a testi igények kielégítése a szex során.
2017. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szexkapcsolat. Bele tetszett szeretni a férfiúba.
2017. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lettél
2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy ürességet érzel. Olyan férfira vesztegetsz most hónapokat, de lehet hogy később legszebb éveidet, aki nem becsül annyira, hogy kelljél neki nyíltan felvállalt komoly barátnőnek. Mellette még magadat is megalázod azzal, hogy csak szexre használt tárgy vagy, arra az egyszerű kérdésre, hogy van-e most barátod sem tudsz büszkén válaszolni.
2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sosem értettem, hogy a szexkapcsolatoknál miért az a hozzáállás a legtöbb esetben, hogy a nő meg van alázva. Két felnőtt ember közös döntése, mindkét fél jól jár ezzel, nem csak a férfi. Bennem eddig fel sem merült, hogy esetleg belészerethettem volna, mivel a legutolsó kapcsolatom vége után eldöntöttem, hogy egy ideig felfüggesztem ezt a párkeresés témát. Teljesen élveztem a függetlenséget, fiatal vagyok, a munkámra koncentráltam, a barátaimra, családomra és magamra, sokat programoztunk különböző társaságokkal, buliztunk, teljesen kerek volt minden. A szex sem hiányzott különösebben. Aztán megismertem őt, és az első találkozásnál éreztem öt perc után, hogy nekem ő kell, mert meegveszek érte. De pont ezért fel sem merült bennem, hogy érzelmek is közrejátszhatnak, hiszen én még mindig abban a hiszemben vagyok, hogy amúgy milyen jó egyedül.
2017. júl. 23. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké, sok mindenhez jó társaság lehet baráti kör is, de már egy sima balatoni hétvégéhez sem ez az igazi.
2017. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2017. júl. 23. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Bizony szerelmes lettél, hiába is tagadod saját magadnak. Ez részedről már nem csak szexkapcsolat, kérdéses hogy ez fordítva mit érez a srác.

Ha kimondottan csak szexkapcsolatot akarod erőltetni, akkor nem fér bele az ilyen érzelmek, de nem mondanám azt hogy abnormális lenne ez a viselkedés. Én is beleestem abba a lányba akivel már fél éve csak szexelni jártunk össze, ugyan ezeken mentem keresztül hiányzott ha nem volt velem, szürkék és unalmasak voltak a hétköznapok nélküle. Esetében a szex már másodlagos volt (bár nem szenvedtünk hiányt benne), társasága jobban kellett. Ma már egy párt alkotva családalapításon gondolkodunk. 26/F

2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mjd akkor lesz több ,ha nyíltan vállal téged a családja előtt,és az utcán kézen fogva mentek,addig csak egy lyuk vagy neki!! Vili? Mikor lehet ezt már felfogni és megérteni??!
2017. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!