Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális a szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a szexkapcsolatban az állandó napi beszélgetés, a becézés, stb? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom. A srác minden nap megkérdezi, hogy hogyan aludtam, vagy milyen napom volt, stb... Szinte egész nap beszélünk. Van amikor ő ír rám reggel már, de van amikor én őrá.

Az egyik alkalom után azt mondta, hogy jól érezte magát a szexen felül is. Vagy múltkor például elkezdett becézgetni. Ez még sima szexkapcsolatnak számít vagy itt már egy picit többről lehet szó részéről?

Csak arra lennék kíváncsi, hogy ez még normális-e egy ilyen kapcsolatban. Azt, hogy csak ürítésre használt az köszönöm mellőzni,mert felfoghatjuk úgy is, hogy én "használom".

Igen, lehet, hogy tapasztalatlan vagyok, azért vagyok kíváncsi a nálam jóval tapasztaltabbak véleményére.

Előre is köszönöm!

30/N


2016. dec. 7. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem normális. Nem vagyunk érzelemmentes robotok. Hiába van szó, csak szexről, szerintem nem lehet olyan rideg és érzelemmentes módon viselkedni, mintha a másik nem is létezne.
2016. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális én is ilyen vagyok
2016. dec. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetnek érzelmek szexkapcsolatbam is: egymással való törődés,pl. Mi is megbeszéljük az élet dolgait, amikor találkozunk. A napi érdeklődés sztem sok már.
2016. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam: érzelmek alatt nem szerelmet értek. Vonzódást,megértést.
2016. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Ne ,reménykedj!! Csak használ!!! Ürítésre! Amíg nincsenek közös programok vagy ottalvád,addig fogdd fel,hogy csak használ!!!! Ezt meg kamuzza ,hogy jól érzi magát veled,hogy ott ne hagyd!

Szóval ne reménykedj

2016. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nős a faszi mi??
2016. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Köszönöm az építő jellegű hozzászólásodat.

6-os, nem nős.

A többieknek is köszönöm.

2016. dec. 7. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Furcsállnám ha a szexpartnerem mindennap érdeklődne. Amikor összefutunk akkor beszélgetünk mindenféléről a szex mellett, de egyébként az időpont egyeztetésen kívül nemsokat beszélünk attól függetlenül, hogy jól elvagyunk és lenne miről. De hát kinek mi, ha ez nálatok belefér, akkor semmi probléma!
2016. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!