Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel vettünk egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel vettünk egy férfiaknak való erényövet CB6000S Fém. Eddig csak játszadozás céljából volt rajtam viszont holnap bezár egy teljes hétre. Valakinek tapasztalatai a dologgal kapcsolatban? Milyen érzés egész héten lakat alatt lenni?

Figyelt kérdés
Aki hordott már hasonló övet írja le a tapasztalait legyen oly kedves !

2017. júl. 24. 03:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na így dugd meg a nőt.
2017. júl. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
nyomi vagy.Én már nem értem az zembereket egyre hülyébek
2017. júl. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Strandon fecskében hülyénfog kinézni..
2017. júl. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%

Majd megtudod.


(Drága kenyérhaj!)

2017. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd addig leápolhatom? (Ha én nem, más úgyis megteszi)
2017. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Csak kíváncsiság, de így hogy pisilsz?
2017. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Es ez neked miert jó?
2017. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

CB6000s műanyagot hordtam régebben, most pedig egy kisebb, fém erényövet amit az ebayről rendeltünk.

Általában 1-2 hétig van rajtam, de volt már tovább is.

Nem biztos h jó ötlet, ha eddig csak pár óráig volt rajtad, most rögtön 1 hétbe beleugrani. Mi lassabban haladtunk, először 1-1 teljes nap, aztán éjszakára is, aztán 2 nap, 3... pár hónap volt mire az 1 hétig eljutottunk. Persze ti tudjátok.

Amire készülj fel, h aludni nem fogsz tudni benne, az első pár nap. Mert az éjszakai merevedés sokkal intenzívebb és ha olyan fajta az öv akkor bizony tudja húzni a heréket ami fájhat. Továbbá folytonos kényelmetlenség ha pl. ráfekszel, v ilyesmi. De azért ez ne tántorítson el végleg, mert hozzá lehet szokni, a szervezet is adaptálódik és ahogy egyre álmosabb vagy, nem fogsz felébredni.

Persze napközben is érdekes dolog megszokni, de azt sztem könnyen meg lehet. A wc szempontjából kissé fura lesz, h a piszoárt többé nem nagyon tudod majd használni, mert összevissza spriccel.

Higénia szempontjából én le szoktam 2-3 naponta venni kizárólag tisztálkodás céljából, de 1 hétig simán meg lehet oldani, erős zuhanysugárral a mosdást.

De ami sokkal érdekesebb lesz, a lelki hatások.. az első pár nap eleinte csak szimplán a körülményekkel voltam elfoglalva, h nem tud felállni a farkam, ami ugye fura. Aztán 2-3 nap után már egyre inkább csak az járt a gondolataimban, h menyire szeretnék elélvezni, v legalább kiszabadulni. Ezt a rengeteg szexuális energiát a barátnőm kényeztetésére fordítottam, meg persze ő is izgatott elég sokszor direkt, húzza ilyenkor az agyam. A hét vége felé már a falat kapartam, kb bármit megtettem volna h kiengedjen, ezt persze nagy hiba volt, h hangoztattam is többször, amit persze a barátnőm ki is használt rendesen.. folyton a kedvében jártam, napi többszöri orális kényeztetés, masszázs, finom vacsi, és kb az összes házimunkát rám bízta, bár igazából még kérnie se kellett nagyon.

Persze ehhez hozzájön az, h ha nem elégedett velem akkor pár plusz napig rajtam marad büntetésből az öv..

Aztán persze az 1 hét leteltével lekerült az öv és életem egyik legjobb orgazmusát éltem át, ez az első alkalom volt persze de azóta mindegyik ilyen alkalom leírhatatlanul jó..

Persze a vágyakozás és édes kín érzetébe sokszor vegyül frusztráció h legszívesebben megszabadulnál az egésztől, ilyenkor jó ha egy szigorú csajnál van a kulcs aki nem enged h elgyengülj, összességében így nagyon jó dolog egész héten lakat alatt lenni. De mondom mint mindent ezt is szokni kell, nekem mostmár az a fura ha nincs rajtam erényöv de jópár hónap kellett mire megszoktam.

2017. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne mértékkel haladni.
2017. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már reggel rám került, de már most levenném szívemből. Elég fura így lenni, de kezdem megszokni. Köszi az értelmes válaszokat !
2017. júl. 25. 02:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!