Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek lábimádópasiju...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek lábimádópasijuk van: szeretitek, amikor a talpatokat nyalják? Vagy csak tűritek a pasi kedvéért?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen párom szerettem
2017. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szeretem néha
2017. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nyalja azt nem szeretem mert csikis, meg amúgyis zavar egy kicsit. én a domináns férfiakat szeretem és ez vhogy a talpnyalással nem passzol nálam. ellenben a talpmasszírozást imádom és ha ilyen pasim lenne éjjel nappal masszírozhatná a talpamat ha ez neki örömet okoz :P
2017. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Küldő VAUVAU001

HELLO SZIA

Az üzenet: TALPIMÁDÓ VAGYOK NAGYON MEGVAGYOK SZORULVA NINCS AKI SEGITCSEN CSAK ATTÓL ÉLVEZEM HA IZGATNA RÁMLÉPNEK DE HA VAN MOSTAN IS BARÁTOD ESETLEG VELE EGYÜTT IS ÉLVEZNÉM CSEREBE MINDENT MEGTENNÉK HA TAPOSNA EGY PÁR LÁB..0630 A TELSZÁMOM

Akinek kell a telefonszáma írjon privát Üzenetet. Én nem tudok rajta segíteni.


23 N

2017. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!