Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pisiszünet szex közben?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisiszünet szex közben?! Lányok, fiúk? Ki szokott tartani? Titeket zavar ha a partneretek ezen okból kiált szünetért?

Figyelt kérdés

#szex #pipilnikell
2017. máj. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

volt már ilyen, nem is egyszer :D

azért vannak vele rossz élményeim, főleg mert előjáték alatt én nem kaptam semmit és azért 20 perc izgatást kb teljesen lenullázni és újra :D azért néha lelombozott...


24F

2017. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Miert zavarna? Nem, utana is dugnam- nyalnam.
2017. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tompadúr ***** válasza:
64%

Én még közben is. :P :D

26/F

2017. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Én ezért megyek el mindig előtte, akkor is hanem kell 😊

N

2017. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hisz szeretem a párom. :). Előfordul.
2017. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok, mert nem enged :)


Nyilván soha nem majdnem bepisilek - szinten állunk a szeretkezésnek, de néha már közben jön rám, hogy basszus, el kellett volna menni.


Persze, akkor már mindegy, mert rajtam-bennem van és totál önkívületben csókol-harap, simogat, stb., amit nem hagy abba, viszont az orgazmusom intenzívebb szokott lenni, szóval nem is baj.

2017. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tartunk szünetet.Szeretjük a pisiszexet,így aktus közben is könnyítünk a szorításon.
2017. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!