Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb hölgyeket is érdekelhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgyeket is érdekelheti a BDSM?

Figyelt kérdés
Fiatalokat vagy korosabb nők között gyakoribb az efféle érdeklődés?
2017. júl. 27. 14:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Fiatalok*
2017. júl. 27. 14:25
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi az idősebb. Két negyvenes hölggyel volt dolgom, akit vonzott, mint alárendelt fél. Egyikük már az 50-hez volt közelebb.

Dominából is van több bőven 40 feletti. Tapasztaltak, tudnak bánni a férfiakkal és kíméletlenül kikényszerítik ami a sub férfi fejlődését szolgálja.

2017. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy van 40-es sub csaj, csak ott már teljesítened is kell nem csak bohóckodni, mint a tinilányokkal , akik csak heccből akarják ezt (ugye c...? :D) A másik oldalon meg domina szerintem még több is van, mint kellene 40 felett :D Mondjuk ez a rész engem nem érdekel, de sub csajokat szívesen terelgetek :)
2017. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
45 felett gondoltam azt, hogy idősebb.
2017. júl. 27. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

miből gondolod h csak a kis csitrik nyitottak erre????


pont az idősebb nők azok akik egészségesebben viszonyulnak a BDSM hez

lévén több a tapasztaltuk tudatosabbak tudják mit akarnak

2017. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akit vonz, aki szub (vagy domina) az gyakorlatilag mindig az is marad. Lehet, hogy nem éli meg, normál kapcsolatban van stb. de attól még benne van ez. Én negyven vagyok és most érzelmileg nem vagyok nyitott egy full bdsm kapcsolatra, de az irányultság mindig bennem lesz. Aztán a következő partnernél vagy előjön vagy nem.
2017. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
BDSM-hez nem lehet egészségesen viszonyulni, ugyanis abberáció.
2017. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Részben egyetértek, de ez a hozzászólásod nem lehet sikeres. Ettől még meg lehet taláni a módját, hogy kieélje az ember. Másrészt nem szép csak úgy leaberráltozni az embereket, mert az ilyennél nem hogy nem veszik magukra, inkább rád lesznek mérgesek. Nem tudom, ezzel a hozzászólással egyáltalán mit akartál elérni, de semmit nem érsz el vele.
2017. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiatalabbak inkabb csak divatból meg versengesből csinálják (akinek hosszabb ideig lila a kis segge, az a menőbb), az idősebbek viszont már tenyleg élvezetből. A fiatalabbaknak sokszor csak a szája nagy, az idősebbek viszont a tettek mezején teszik oda magukat inkabb. Kivételek persze vannak, de nagy általánosságban igy van.
2017. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akit valóban vonz ennek a szerteágazó szexuális beállítottságnak vmilyen formája,az az óvodától a sírig cipeli ezt. Azért mondom így,mert nekem nyűg,gond. Viszont amikor én voltam 20 éves,fogalmam nem volt róla,hogy mi ez,nagyon sokára esett le a tantusz. Ösztönösen jött,de nem voltak fogalmaim erről. Ma ez egészen más. Egy ostoba pi..a ír egy elképesztően unalmas,ócska könyvet BDSM témában úgy,hogy semmit nem tud róla,mert nem vonzza egyik formája sem,és tönkretesz vele egy komplett generációt,akiknek évekig fog tartani,amíg megtalálják a saját valós igényeiket a szexben,és nem divatból csinálnak dolgokat.
2017. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!