Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az indoka azoknak a lányokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az indoka azoknak a lányoknak/nőknek, akik nem hajlandóak szájjal kielégíteni a párjukat?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem én ezt. Ha valakivel együtt akarunk lenni, akkor annak minden porcikáját szeretjük és kívánjuk, nem? Mikor először csináltam, alig vártam, hogy megízlelhessem, hogy ennyivel is közelebb kerülhessek a szerelmemhez. Látni az élvezetet, aztán a kielégülést az arcán, miközben érzed a lüktetését, hogy megfeszülnek az izmai, ahogy felsóhajt, oh istenem. Komolyan nem tudom, hogy ebben mi az "undorító" meg "kellemetlen". Az egyik legcsodálatosabb dolog, főleg ha olyannak csinálhatod akit szeretsz.

Szóval, mi lehet az az indok, ami miatt valaki nem hajlandó rá?


20L



2017. júl. 28. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Számtalan oka lehet. Megalázónak tartja, fél attól, hogy rosszul csinálja, nem szereti az ízét, stb. De az is lehet, hogy szimplán nem szereti eléggé a párját és inkább le se fekszik vele, nemhogy lesz**pja.
2017. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a neveltetés, és a környezet amiben felnőtt.
2017. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
És csaj aki nem szereti ha nyalják vagy ujjazzák? De közben időtlen időkig szeret szopni? Meg szereti ha a mellével játszanak? Aztán ettől tócsát ereszt maga alatt...
2017. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem. Kevesebb jobb dolog van a világon mint a páromból az utolsó cseppig kiszívni a spermát. Egyszerűen mindennap meg akarom tenni annyira imádom
2017. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Örülök, hogy te így látod!

Persze sok lány van még így rajtad kívül, de nekem már volt két olyan tapasztalatom is amit nem igazán tudtam hová tenni.. az egyik lány kerek perec kijelentette, hogy ő nem veszi be a szájába a farkam. Beszéltünk róla, de igazából nem tudott mit mondani, csak, hogy elhányná magát.. nem is voltunk együtt sokáig, mondjuk le sem feküdtünk végül..

A másik lányt utólag kiderült megerőszakolták fiatalkorában, az ő hozzáállását természetesen megértettem, és próbáltam bátorítani, és lelkileg rendbe hozni, de nem igazán sikerült, és nem is voltunk olyan hosszú ideig együtt, igaz vele sem feküdtem le, de őt még véletlen sem akartam kihasználni. Nagyon nem lett volna etikus!


Aztán volt olyan barátnőm is, aki konkrétan a szopástól úgy beindult, hogy én magam is meglepődtem rajta! Baromi jó volt egyébként látni is ahogy felizgul rá:) Kívánom minden pasinak, hogy egyszer összejöjjön egy ilyen csajjal!

Bár nekem már több lány mondta, hogy szép/formás/esztétikus/finom farkam van, amit nem igazán értek, így pasiszemmel.. de örülök neki, ha ez a véleményük :) :D

2017. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Mondod ezt, de azért a talp- és lábfétist gáznak tartottad másik kérdésnél. Érdekes figura vagy te Lily. 😃
2017. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Egy rossz élmény miatt nem kapom be! Nem is fogom sose!

Nyalni szivesen végig nyalom, hisz rányomni így nem tud és kézzel is szivesen csinálom. :)


20/L

2017. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

#6: Te meg erdekesebb.


Amit mar fentebb is irtak;neveltetes,rossz elmeny-hallomas,talan olyan videot latott ami nem tetszett neki.Lehet az is,hogy siman,nem eleg nyitott,nem kivanja.Sok no nem birja,ha nyaljak,vagy barmi mast.En pl,nem szeretem,az ujjazast.

2017. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6

Először is, kérlek ne Lilyzzetek, Betta a nevem.

Másrészt a legtöbb ember szerint fura a lábfétis...

2017. júl. 28. 22:28
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb ember mindig téved. Az egyén ízlése számít mindig, nem a közízlés. 😬
2017. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!