Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az indoka azoknak a lányokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az indoka azoknak a lányoknak/nőknek, akik nem hajlandóak szájjal kielégíteni a párjukat?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem én ezt. Ha valakivel együtt akarunk lenni, akkor annak minden porcikáját szeretjük és kívánjuk, nem? Mikor először csináltam, alig vártam, hogy megízlelhessem, hogy ennyivel is közelebb kerülhessek a szerelmemhez. Látni az élvezetet, aztán a kielégülést az arcán, miközben érzed a lüktetését, hogy megfeszülnek az izmai, ahogy felsóhajt, oh istenem. Komolyan nem tudom, hogy ebben mi az "undorító" meg "kellemetlen". Az egyik legcsodálatosabb dolog, főleg ha olyannak csinálhatod akit szeretsz.

Szóval, mi lehet az az indok, ami miatt valaki nem hajlandó rá?


20L



2017. júl. 28. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert az alapfeltételezésed sem helyes.

Tudod, abból, hogy szeretünk valamit, még nem kvöetkezik, hogy gondolkodás nélkül mindent imádunk, ami kicsit is kapcsolatba hozható vele.

Mert tudod, vannak vonzó és taszító, kellemes és kellemetlen dolgok, és ezek jó része bizony érzelmektől független. Attól, hogy én imádom a barátnőmet, ha azt kérné, hogy kenjem az arcomra azt, amit reggel a vécében produkált, az épelméjűsége megkérdőjelezése mellett egy határozott, rohadt nagy NEM lenne a válaszom. Hogy miért? Mert a barátnőmet szeretem, és nem a kakát. Ennyire egyszerű. (Jó, oké, vannak, akik erre is izgulnak, de az más téma.) Vagy pl. ha azt kérné, hogy edd meg a fülzsírját, megtennéd? Pedig hát az is abból van, akinek "minden porcikáját szereted", nemde? De mondok egy morbid példát is: ha neadjisten elhalálozik a kedvesed, jó szívvel ennéd meg a földi maradványait? Hát merem remélni, hogy nem, pedig hé, hiszen minden egyes grammja azé a személyé, akinek minden porcikáját imádod.

Ez utóbbi nyilván durva és morbid példa volt, de talán nem nehéz megérteni, hogy attól, mert valakit szeretünk, még vannak dolgok, amiket nem szeretnénk, vagy amiktől undorodunk. A szeretet mértéke nem attól függ, hogy hányféle váladékát vagy hajlandó a szádba venni, és hogy hány nyílásba vagy hajlandó a farkát beengedni.


A másik dolog, hogy ha kevésbé egocentrikusan gondolkodnál, akkor nem lenne nehéz felfogni, hogy nem vagyunk azonosak. Van, aki ezt szereti, van, aki azt. Teljesen megértem, ha valaki nem akarja a szerelme párzószervét szopogatni. Én ugyan biszex pasiként imádok lányokat kinyalni (talán még jobban is izgat, mint maga a szex), és irtóra élvezem azt is, amikor egy pasi pénisze a számban lüktet. De ez én vagyok. Én szeretem, más meg nem. Megint más meg imádja a s*gglyukat nyalni, meg élvezi, ha a szájába vizel a partnere. Én meg kategorikusan elzárkózok ettől. Mert nem vagyunk egykormák, mindenkinek más a kellemes, más a vonzó, és más a kellemetlen. Lehet, hogy ami valakinek a legcsodásabb dolog, az másnak a legundorítóbb. Nyissuk már ki a szemünket, és ne csak ezen az óvodás "fekete-fehér" módon lássuk a világot!

2017. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd ha 4 évvel ezelőtt elkaptak volna 5-en ( nem cigányok) és orális szexre kényszerítettek volná hányásig meg szájbaélvezéssel a végén .Közben meg késsel fenyegetnek ha nem csinálod akkor elvágják a torkod. Lehet Megértenéd hogy pl én miért undorodom tőle azóta már el telt 7 év.. De élénken él bennem az az ominózus nap
2017. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Sziasztok! Nekem soha nem volt olyan párom aki nem csinálta, és nem azért mert erőltettem vagy szerette volna. Ellen pszihológia. Mindent meg tettem érte amit persze élveztem i. Masszírozás, simi elalvás előtt után közben is, orál..minden amit el tudtok képzelni. Sokat beszélgettünk arról is de mondtam neki hogy nem erőltetem hiába esne jól. Kitartásom törődésem csipetnyi kíváncsiság bizonyítási vággyal mindig győzött. De nem én nyertem vele hanem ők mert mai napig is szeretik.
2017. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!