Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a barátnőmet kiszabadítsam a korlátai közül?

Figyelt kérdés
19 éves a lány, első pasi vagyok az életében, én vettem el a szüzességét. Eleinte szépen s jól indult minden az ágyban, úgy gondoltam egyre többet tanul és idővel kibontakozik majd az ágyban. Azonban ez máshogy történt. Gyakorlatilag most, így közel 2 év járás után, zárkózottabb mint a legelején. Ha véletlenül kivillan a melle a hálóruhájából akkor azonnal oda kap, hogy eltegye, pedig csak ketten vagyunk otthon, senki nem láthatná. Azt mondja zavarja ha látszik... Ha fekszünk az ágyban és véletlenül, ruhán keresztül egy pillanatra megérinti a farkam akkor bocsánatot kér miatta!!! Ha szexet akar kezdeményezni akkor rám mászik és csókolgat, ezzel próbál felcsigázni. Eszébe sem jut esetleg kiszabadítani a farkam a boxerből és legalább kicsit verni... Még aktus közben sem nagyon akar hozzáérni, rendszerint nekem kell ráhúznom a kezét, akkor veri, simogatja egy kicsit. Ha nyalom azt szereti, alszopás sosem volt, látványosan ódzkodik tőle. Milliószor beszéltünk erről, de csak annyit tudok brlőle kiszedni, hogy ő sem tudja miért van ez így, egész egyszerűen nem tud máshogy viselkedni. Az a baj, hogy ez így nekem nagyon kevés. Egy kiélt, sok durva kalandot megélt, egészségesen perverz emberke vagyok, nekem több kell. Már szinte felbosszant azzal, hogy semmit nem képes csinálni, nem tud kicsit bevállalósabb, perverzebb lenni. Mit tegyek? ☹
2017. júl. 29. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarja ne eröltesd. Keress más nőt
2017. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen beszélgess vele! :) Becsülendő, hogy kitartottál mellette..viszont ha neked ez kevés, hamar elromolhat ez a kapcsolat. Sok nő egyszerűen undorodik a férfi nemiszervtől. Ha ez a barátnődre is igaz, akkor gondolj bele, hogy neki milyen érzés lehet hozzá nyúlni stb. Vagy csak szimplán nem izgatja őt annyira a szex, mint téged..ez is normális. Sok minden állhat a háttérben..fontos, hogy ezt megbeszéljétek. Legyél nyitott és nagyon nyugodt, hogy ki tudjon bontakozni. Sok sikert! :)

21/L

2017. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Felteszem, valamivel idosebb vagy nala. En nokent mondom egyebkent, hogy eddig es nem tovabb. Vartal, segitetted, hogy valtozhasson, kinyiljon, de ot ez nem erdekli, odzkodik, es ennyiben ki is merult a szexualis kulturaja, nekem pedig erre hosszu tavon nem lenne szuksegem (meg nokent sem).
2017. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szakítani vele, viszont sajnos az igaz, hogy erre előbb-utóbb rámegy a kapcsolat ha nem változik valami. Magával a szexxel nem hiszem, hogy baja lenne, hisz gyakrabban kezdeményez mint én magam ( 😂 ). Elfogadom, elfogadnám ha az állna a háttérben, hogy undorodik a pénisztől, bár megérteni nem tudom az ilyesmit. Akit szeretek annak mimden alkatrészét imádom. Elképzelhetetlen számomra, hogy ha undorodik egy nemiszervtől valaki akkor, hogy engedi, hogy vele dugják/hogy dugja bele a sajátját 😯
2017. júl. 29. 10:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet van ebben igazság... Talán ennyi a szexuális kultúrája. Hiába is akarnám tanítgatni, nem jutok egyről a kettőre. Vagy van valami tudatalatti szorongás ami ki tudja honnan ered. Ehhez èn kevés vagyok sajnos, hogy felderítsem 🙁
2017. júl. 29. 10:19
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Vannak csajok, akik egyszerűen úgy szocializálódtak, hogy a k...s viselkedés idegen tőlük. Ha úgy érzed hogy ez neked nem jó, cseréld le egy k...-ra.
2017. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Huha megdöbbentő hogy ugyan ebben a helyzetben vagyok csak már 8 évvel a hátam mögött. Gobdolom te is azon agyalsz mit rontottál el. 2 hasonló kérdést írtam ki a napokban és kaptam rájuk olyan válaszokat amiket valóban jobb ha megfontolok. Most kicsit harcolok az érzelmeimmel.
2017. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó, majd lecserélem egy kur**ra... Te idióta...
2017. júl. 29. 10:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is az érzelmeim el harcolok. Szeretem, tisztelem, nem nagyon tudom elképzelni nélküle az életem. De ez így nekem nem jó. Nem tudom mit kéne tennem. Itt nincs jó döntés.
2017. júl. 29. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Valaki magyarázza már el hogy mi a jó ég k.rvás abban, ha otthon, privátban, párkapcsolatban nem szemérmeskedik a lány. Még csak nem is túlzott kihívóságról beszélünk, hanem hogy két év után ne zavarja már ha a barátja látja a mellét, és merje megfogni a farkát. Ismétlem, otthon, a hálószobában vannak, aki ott is ennyire "erkölcsös", és ezt tartja követendő példának, az vagy hazudik, vagy hülye.

Tapasztalataim szerint minden férfi szereti azokat a nőket akik nem félnek megélni a szexualitásukat, mernek kezdeményezni, merik kifejezni a vágyaikat.


Kérdező, érte valami trauma esetleg a barátnődet kisebb korában? Szexuál- vagy csak sima pszichológuson nem gondolkodtatok még? Ő egyébként szeretne változtatni ezen, hajlandó lenne dolgozni ezen, csak nem tudja hogyan, vagy teljesen elzárkózik bármi olyan megoldástól amivel neked jobb lenne?

19L

2017. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!