Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy nem kívánom a barátnőmet szexuálisan? Pár hete észrevettem, hogy nem hoz lázba a vele kapcsolatos nemi aktus gondolata sem. Elbeszélgetek vele, vacsora stb de szex az nem! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így kevés külső szemmel. Szereted mint embert, de nem elégít ki, nem vonzó? Milyen az ágyban? Csak azért szexeltetek mert ő akarta? Elmentél szex közben? Esetleg valami vágyad lenne amit ő tudna teljesíteni? Mi óta vagytok együtt? én pl. 1,5 év után is falom a barátnőm, nem volt olyan együtt töltött éjszaka amikor ne szexeltünk volna. (még havi közben is)
2017. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit kevés infó így..



19/L

2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi ezzel én is így vagyok.

25F és 71N

tiszta szerelem, nem az anyagiakról szól a kapcsolat:)

2017. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vonzónak vonzó, ágyban egy olyan közepesnek mondanám és 2 éve vagyunk együtt. Mostanában lankadt az vágyam iránta egész egyszerűen olyan mintha mind1 lenne hogy van szex vagy nincsen. Nem tud lázba hozni.
2017. júl. 20. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
ehh nekem is jó lenne pár ötlet :D 5 éve vagyok a barátommal, de az utóbbi évben mintha már alig lenne hozzám kedve...pedig már bevetettem mindent, hogy feldobjam, bevállalós "nem fadarab" voltam mindig is az ágyban, sport, jó az alakom, jó a kapcsolatunk, az összhang (szexmennyisèg kivételével) csinos, szexi vagyok, sokszor próbálom elcsábìtani, nem stresszes az életünk... és nem is csal meg.sorban állnak nálam a pasik, mindenhonnan kapom, milyen kívánnivaló vagyok, csak attól nem, akitől számìtana :c soha nem voltam önbizalomhiányos, de egyrw inkább kételkedek megamban.elég fos belegondolni, hogy rámunt :/
2017. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szerelem, elmúlt az újdonság varázsa. Ezt a kívánatos hölgynek is mondom. Ha alapvetően eltérő az étvágy a két fél esetében, nem érdemes folytatni.
2017. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!