Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinteted mikor érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteted mikor érdemes elveszíteni a szüzességét egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tudom, amikor felkezulve erzik magukat de szerintetek mi az az eletkor aminel mar gaz ha valaki szuz? 21/L (szuz)

2017. júl. 30. 11:21
1 2 3
 1/23 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Nincs ilyen, hogy érdemes vagy nem érdemes. Ha úgy alakul akkor megtörténik előbb vagy utóbb.
2017. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%

Nem az, hogy gáz, de ha már közelebb vagy a harminchoz, mint a húszhoz, akkor egyre nehezebb lesz találnod valakit, mert azt hihetik, hogy valami nem oké veled. Tekintve, hogy a legtöbb ember mondjuk 25 előtt "letudja a dolgot". Persze ez nem jelenti azt, hogy igazuk is van, de tényleg nehezebb dolgod lesz.

20L

2017. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Én 18 voltam

De ha nem akkor lett volna akkor lettem volna 21-22 mire megtörtént volna

23 n

2017. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén... A mai világban gáz. Nekem nem.
2017. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor "érdemes" amikor megtalálja hozzá a megfelelő partnert, aki érdemes arra hogy elvegye neki, mert törődik vele, odafigyel rá, és hűséges hozzá, és meg van a kellő bizalom is, egy felépített kapcsolatban. Na ott "érdemes".
2017. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#5-el, teljes mértékben egyetértek.


17 évesen veszítettem el a szüzességem.


Lett volna alkalmam rá 16 évesen is, de nem éreztem azt, hogy ő az a fiú, akinek oda szeretném adni magam.


Amíg meg nem ismertem a párom (ma már férjem), akinek odaadtam a szüzességem és boldog vagyok, hogy ő vette el. Nem pedig, valami jelentéktelen kapcsolatban veszítettem el, csak azért, hogy ne legyen ciki, vagy, hogy túl legyek rajta.


Ha kellet volna, vártam volna addig, amíg meg nem találom a megfelelő partnert.

2017. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, a személyiségedtől, attól, hogy milyen vágyaid vannak, mi fontos neked az életben. Nincs általános recept. Szóval így amit mondunk az nem neked fog szólni. Itt magadra figyelj nagyon.
2017. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6 de ez csak az egyik oldala.szerintem tuti vannak olyanok, akiknek nincs szerencséje, meg nagyon kevés ember izgatja föl igazán, vagy ő nagyon kevés embert izgat föl igazán és így nem találja meg azt az ideális partnert lehet egész életében sem. Szóval nem ilyen egyszerű ez. Ha tutira tudná, hogy 30ig talál egy ideálist, akkor lehetne azt mondani, hgoy várjon, de lehet 30 évesen is ugyanitt lesz a várakozással.
2017. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8


Akkor ezek szerint, te azt tanácsolnád, hogy mindegy kivel, aki egy kicsit is tetszik neki veszítse el... és inkább bánja örök életére?


(Mert, ez is benne van a pakliban.)

2017. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#9 pontosan ahogy írod. ezért írtam azt, hogy ez nagyon tőle függ az ő személyiségétől, külsejétől, lakóhelyétől, kik izgatják, mi érdekli, milyen céljai vannak stb. neki kell jól megítélni, hogy most melyik jobb irány. de mindkettőből lehet kijönni rosszul ez nem kérdés.
2017. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!