Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinteted mikor érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteted mikor érdemes elveszíteni a szüzességét egy lánynak?

Figyelt kérdés
Tudom, amikor felkezulve erzik magukat de szerintetek mi az az eletkor aminel mar gaz ha valaki szuz? 21/L (szuz)

2017. júl. 30. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10


Így már, értem az álláspontod, köszönöm!

2017. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Amikor érzi! Nincs rá szabály!

Elsőnek inkább egy idősebb, tapasztalt, türelmes pasit javasolnék.

2017. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Lánynak, pasinak a mai elvárások alapján minél előbb.

Amúgy meg ez mindig olyan dolog, hogy akkor érdemes, amikor ő úgy gondolja.

Ha 18 évesen, akkor 18 évesen. Ha 30, akkor 30.


Én 29 éves férfi vagyok, még nem voltam nővel. Egyetemre jártam, de sokszor a bulikban a kedvem is elment a csajozástól, mikor láttam az alul öltözött, kiégett 20-22 éves nőket, ahogy kétségbeesetten kelletik magukat a hímeknek. Nekem az ilyenekhez nincs gyomrom.

Van rendes munkám, jó jövedelmem, terveim a jövőre nézve, nem mondanám magam unalmas embernek, de egyszerűen nem érzem kényszerét annak hogy tűzön-vízen lefeküdjek egy nővel. Magamban is tök jól elvagyok, ellátom magam, főzök magamra, nem is olyan rosszul szerintem. Majd ha akad egy nő, akit érdemesnek látok arra, hogy megtegyem vele, akkor megteszem. Addig meg minek görcsöljek rajta? Nem éri meg a stresszt, mérgelődés helyett lehet más, értelmes dolgot is csinálni.

2017. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, itt általános, h oltogatni szokták azokat a tizenéveseket (úgy 17ig) akik már túlvannak az elsőn, gondolom zavarja őket, h ilyen nagylánynak, nagyfiúnak érzik magukat, vagy h esetleg ők a maguk idejében nem voltak ennyire "sikeresek". De én eltudom képzelni, h valaki 13-14 évesen elég érett hozzá, h mind egészségügyileg, mind érzelmileg ne jelentsen problémát az, h most szexel egyet, vagy elkezd szexuális életet élni, viszont vannak olyan, nem is néhány, akár 20on évesek vagy még fiatalabbak, akik viszont nincsenek ezen a szinten, még mindig, akkor nekik nem kéne szexelniük? Vagy ezek szerint h*lyeség az egészet korhoz kötni... érdekes, h mindig azt mondják, h "ezek a mai fiatalok", holott, minél távolabb megyünk vissza az időbe kb. annál előbb vesztették el az emberek a szüzességüket :D. Én 18 éves vagyok és szűz, de pld. én tartottam magamat, így visszanézve is, annyira felkészültnek, h ha 14 évesen (se) amikor utoljára (:D) szerelemes voltam egy lányba, akkor ha ő passzolt volna hozzám, akkor nem lett volna probléma ha vele elvesztem, aztán lehet addig leszünk együtt amíg a halál el nem választ, vagy korábban szakítunk, de mondjuk akkor is 5-10 évig együtt lettünk volna, és egy szép, kamaszkori emlék lenne. Ezt így nem lehet meghatározni, most meg hiába nézelődök, nincs olyan lány, aki megfogna, pláne aki hozzám illene, most lehet elmegyek 24ig, vagy tovább is :D. De én mára 11. szülinapom után nem sokkal elkezdtem maszturbálni, már előtte is elég aktív szexuális érdeklődésem volt, és azután is kb. két év alatt mindent elolvastam és tudtam a szexről, vagy mondom úgy, h azóta se tudok nagyon többet :D. Szóval én azt mondom a kornak nincs akkora jelentősége, megkockáztatom, h mindegy, h most 13 évesen 19 évesen vagy 27 évesen vesztem el. Bár 30ig azért jó lenne elveszteni :D.
2017. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kis kiegészítés még:

A média, a filmek mind mind azt sugallják, hogy szexeljünk orrba-szájba fűvel-fával. Másról sem szól az egész média, csak a szexualitásról, meg arról, hogy egy olyan értékrendet kövessünk, ami csak a felső 10 000-nek adatik meg. Pasiknak is mérhetetlen elvárásaik vannak a nőkkel kapcsolatban, és a nőknek is elszállt értékrendjük van, de ez csakis a média hibája.

Minap néztem meg a 40 nap, 40 éjszaka filmet. Egy nagyon jó vígjáték, de burkoltan azt sugallja, hogy a pasi egy agyatlan szexgép, akit a farka irányít, és így a nő teljes kontroll alatt tudja tartani. Nos... szerintem a fontossági sorrendben a szex kb. az utolsó helyen szerepel. Nálam legalábbis. Az meg végképp abszurdum, hogy egy pasinak le kell feküdnie egy nővel mindenáron. Ki kényszerít rá?

Ugyanez nőben. Miért tedd szét a lábad a pasiknak, ha te nem akarod? Azért, mert a társadalom elvárja? Ugyan... túl kell lépni azon, hogy meg akarjunk felelni másoknak.

Önmagunk az első, ha magunknak jók vagyunk, akkor mit érdekel más véleménye?

2017. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#13 - #15 voltam én. :)
2017. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15 szerintem azért mellé beszélsz magadnak kicsit. ha nem lenne fontos a szex, akkor nem lennél itt valószínűleg, ahogy én sem vagyok a foci fórumokon pl. vagy akár simán letudhattad volna már mellesleg, ahogy egy mozit is letudsz. meg ez is, hogy azért vagy szűz mert voltál szórakozni és huszonéves lányok kellették magukat.


szerintem valamit elkensz itt. lehet valami félelmet.

2017. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt írok egy rendeletet, hogy mikor kell, oksamoksa? 😂
2017. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, lehet flegmaskodni/parasztkodni... nema zt kerdeztem mikor kell hanem, hogy az emberek szerint mikor a legoptimalisabb... de hat persze mindig megjelenik egy-ket taplo aki veri itt magat..... Biztos sok csajjal talalkozhattal eletedben. Ilyen stilussal pff
2017. júl. 30. 13:09
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom, hogy le lettem nagyon oltva, de egyáltalán nem sértésnek szántam. Ez csak egy megállapítás azzal kapcsolatban, hogy hogyan mennek a dolgok manapság, mikor a 17 éves húgomat kiközösítik, csak mert még szűz és azt mondják róla a háta mögött, hogy biztos undorító a nemiszerve, ápolatlan, szőrös a segge meg ilyenek. Pedig csak 17 éves! Neki sem kell sehova sietnie, nem is bíztattam erre soha, ki kell várni a megfelelő embert. Én csak azt mondtam, hogy a legtöbb ember egy pl. 27 éves szűz lányról azt gondolja, hogy valami baja van biztos. Nyilván nem lehet siettetni az igazi megtalálását, de a kérdésre válaszolva, érdemes még egy ilyesmi kor előtt. Nem tudom mi olyan sátáni a véleményemben...
2017. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!