Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mire tudtok beindul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mire tudtok beindulni a legjobban, ha megláttok a férfit?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 12:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
ha úriember, normális nem felszínes és tiszta szív lassan már csak erre indulok be mert olyan ritka az ilyen
2017. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha izmos, nagyobb nálam, és eres a karja. Ez például beindít, bár nem tudom pontosan hogy érted a kérdésed

21L

2017. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%

Külsőre: szakáll, zöld szemek, izmosabb kar, szexi kezek, feszes popó, vagy ami éppen megfog benne külsőre.


Belső: határozott, férfias, érzéki, amolyan ezermester típus, ne legyen nyámnyila, se túl érzelmes...

2017. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha meglátok egy jó paasit, attól én nem fogok beindulni. :D

Ha ismerjük egymást, és már amúgy is oda vagyok érte, akkor nehéz olyat tennie, amitől nem indulok be. Pl ha rámmosolyog, már sokszor az is elég. Vagy akár egy bók (és látszik rajta, hogy nem azért mondja, hogy lefeküdjek vele). Vagy ha pl csak megfogja a kezem :) kis dolog is elég hozzá, főleg az elején, ha megvan a kölcsönös szimpátia:)

2017. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
A személyiségére.
2017. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
#3-as, mintha csak engem írtál volna le :D
2017. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
57%

#6


Hogy micsoda véletlenek vannak! :D

2017. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kockahas,meg izom. Határozott fellépés, ész, borostás, szakállas, mmm.
2017. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Amenniben a külső tulajdonságokra gondolsz,akkor szamomra igen fontos a ferfi hangja es beszedstilusa ezeken kivul meg megnezem a kezeit,illetve a szakáll sem hátrány. A belső tulajdonságok közul az onbizalmat es a humort emelnem ki.
2017. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Külsőre alkatilag: átlagos vagy annál jobb kinézet, egyenes tartás, normál izomzat (macis és ropi ne legyen, de nem kell kigyúrtnak lennie), ha lehet sportos, mozgékony, a lomha, nehézkes mozgás nálam kiábrándító egy férfitől (mondjuk nőtől is, ha nem eü. okai vannak)

Fejre: tiszta, nyílt tekintet, markáns/ sármos arcél, közepesen nagy orr, nem elálló fülek (az nagyon komikus számomra), szép fogsor, a szem- és hajszín mindegy (nekem tetszenek a barnák, és Magyaro.-on az is a gyakoribb, de én valamiért többnyire (egy kivételtől eltekintve) szláv- ill. germán típusú srácokkal, férfiakkal jártam...)

Egyebek: szép (nekem tetsző) hang, kellemes illat (megfelelő feromonok), ápoltság, ízlés, stílusérzék (nem kell nagyon túlgondolni, de legalább saját ruhatárából összeillő holmikat válogasson)

Belső: kedvesség, könnyedség, udvariasság, jó modor (másokkal szemben tanusított viselkedésében is!), humorral társult intelligencia

2017. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!