Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar fiúk?

Figyelt kérdés
Zavar titeket ha egy lánynak ki van pattogva a bikinivonala amikor szexre kerül a sor? Elmegy a kedvetek?

2017. júl. 31. 18:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem a divat hibája. Szeretem ha szőrtelen, csak most a kozmetikusom nem tudott elvállalni, SOS le kellett szedjem borotvával és most ilyen :/ Köszi.
2017. júl. 31. 19:05
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén nem tetszene, de természetesen nem tenném szóvá, mi férfiak sem nézük ki tökéletesen.
2017. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pár pattancs, de még heg sem zavar, viszont tökéletes bőrön is nagyon zavar a legkisebb tetkó is.
2017. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehetett megbeszélni a barátoddal, hogy mit szólna hozzá, ha csak leollózod? Mert így most te érzed cikinek. De ha én lennék a srác helyében, lexxartam volna, hogy nem voltál kozmetikusnál. Tudom rólad, hogy tisztálkodsz rendesen, szóval borotva nélkül is megdöngetnélek. Ha vonzónak talállak, akkor ilyen rendhagyó dolgoknál is az lennél nekem.
2017. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Észre se vette, szóval köszi mindenkinek!! :)
2017. aug. 1. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!