Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési zavar. Pszichés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar. Pszichés vagy fizikai probléma?

Figyelt kérdés

Mikor egy lánnyal vagyok együtt, az első 3-4 alkalommal merevedési gondjaim vannak. Olyan, mintha a fütykösből elcsöppenne egy kis adag előváladék, nedves és nyálkás lesz az alsógatyám és utána egyszerűen se kép, se hang, az öcsi nem akar dolgozni, csinálhat a lány bármit, csinálhatok én is bármit, egyszerűen semmitől nem áll fel. Már az első barátnőmnél is ez volt 7-8 éve, azóta prbálom magam nyugtatni, hogy ez mással is előfordul, majd lesz ez jobb stb, de ez nem lesz jobb és félek, hogy az egész fiatal életem úgy fog eltelni, hogy állandóan aggódnom kell, hogy működik e a szerszám az épp aktuális helyzetben, vagy nem. Vajon a probléma mentális vagy fizikai lehet? Esetleg kihez fordulhatok ezekkel a panaszokkal?


24/f


2017. júl. 25. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet mind a kettő is.

De nem ártana fel keresni egy Szakembert

2017. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez csak azért van, mert izgulsz, hogy most jól kell szerepelned. A helyedben én még jóval az első aktus előtt elbeszélgetnék erről a lánnyal. Megmondod, hogy kellemetlen erről beszélned, de többször előfordult már és nem akarod, hogy magára vegye, nem miatta van. Ha ezt megérti, nem fogsz ennyire stresszelni rajta. Aztán lehet lassan haladni. Gyakorlással menni fog. Türelem.
2017. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Egyértelműen megfelelési problémád van, ami pszichés jellegű. Mindenképpen teljesíteni akarsz, ami görcsösséget okoz, mivel tudod, hogy teljesítened kell. Nem is gondolnád, de az emberek nagy részénél bizony előfordul. Be lehet magad csapni némi potencianövelővel, de a legjobb, ha felkészíted magad pszichésen arra, hogy nem attól leszel jobb, hogy tudsz teljesíteni, hanem attól, hogy a dolgot élvezed és elengeded az érzést. Ha fejben kész vagy testben is az leszel.
2017. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyszerű: fel tudod állítani, amikor otthon vagy? Ha igen, akkor nem fizikai.


Mentális, bestresszelsz és magad elé képzeled, hogy nem fog menni. Azután nem megy, és emiatt még jobban bestresszelsz és csak egyre rosszabb és rosszabb lesz.


Megoldás: fix kapcsolat, ahol hozzászoksz ahhoz, hogy a csaj előtt is felálljon.

2017. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább a mentális okokra szavazok.

Voltam én is ilyen helyzetben és megmondom őszintén, ijesztő volt. 40 körüli vagyok, így óhatatlanul megfordult a fejemben hogy ez ilyen és egyre rosszabb lesz.

Hiába csinált a partnerem bármit, se kép se hang.

Aztán kiderült, hogy túlságosan rástresszeltem az alkalomra, tényleg túlságosan nagy jelentőséget tulajdonítottam neki. Ez a nagy stressz pedik harcképtelenné tette a szerszámot.

Pár nap múlva újra próbáltuk, akkor már tréningeztem magam agyilag ez ellen a stressz ellen, és tényleg jól ment.


persze azt is tudni kell, amit valaki már kérdezett, hogy egyedül, magadnak fel tudod állítani? Ill. reggeli "sátorozás" szokott lenni?

2017. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pszichés oka ban, rástresszelsz, bizonyítási kényszer...minnél inkább erre gondolsz, annál inkább bekövetkezik...legyél lazább, ne erőltesd az első néhány alkalommal...
2017. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A képlet egyszerű, ha izgulsz, nem fog működni a cerka. A legtöbb férfinél ez így megy. Beszélgessetek szex előtt, meg csókolózzatok, amíg el nem lazulsz.
2017. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!