Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vázoljam fel a barátomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vázoljam fel a barátomnak, hogy szeretném kipróbálni hármasban? N|21

Figyelt kérdés
Régóta kíváncsi vagyok hogy milyen lehet egyszerre 2 férfival lenni de eddig nem mertem megkérdezni a páromat mert fogalmam sincs hogy hogyan reagálna egy ilyen kijelentésre. Ti hogyan vázolnátok fel vagy hogyan reagálnátok ha a ti párotok állna elő ezzel?

2017. júl. 31. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
dobnálak a francba.
2017. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha mar a baratod sem szerelmes beléd, akkor akar még működhet is.


Viszont ha bármelyik fél szerelmes, akkor annak sírás lesz a vege.


Ha ez a helyzet, akkor mindenkepp inkabb 2 ismeretlent javaslok a célra, alkalmi kapcsolatban, titokban.

2017. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a férfiak jelentős része játszott már el a gondolattal, hogy milyen lenne hármasban is kipróbálni a szexet, azaz a partnerén kívül még egy másik nővel együtt. Ez persze nem azt jelenti, hogy egy nő ne fantáziálhatna ilyesmiről, de fordított felállásban ez kevésbé jellemző. Én is pl játszottam a gondolattal,hogy milyen lehetne két férfival, de valószínűleg ez gyakorlatban nem lenne jó.


Amíg csak fantáziaszinten jelenik meg az édes hármas, addig ez mindenkinek a magánügye, de ha már egy pár valamelyik tagja felveti ezt a másik előtt, akkor onnantól kezdve közös döntés kell, hogy legyen, hogy eljutnak-e a kivitelezésig, vagy nem. Ha előállsz a hármas szex javaslatával szerintem különböző csomagolásban próbálhatod eladni lehet, hogy úgy érzi, az utóbbi időben megromlott vagy ellaposodott a kapcsolatotok, és így szeretnéd azt felpezsdíteni, vagy hivatkozhat arra is, hogy úgy véli, egy ilyen élmény csak még közelebb hozna titeket egymáshoz.


Természetesen mindkettőben lehet igazság, de csak egy feltétellel: ha te Ő is úgy érzi, hogy ez belefér a kapcsolatotokba és szívesen kipróbálná. Egy ilyen felvetés után ugyanis alaposan át kell gondolni, hogy hogy érint ez-e a másikat neki milyen érzéseid vannak a dologgal kapcsolatban.


Én pl tudom, hogy ilyenről nyíltan beszélnék a barátommal, de csak azért,hogy tudjam,hogy ő mit tartana elfogadottnak, mit tolerálna teljesen tisztában legyek az elképzeléseivel. De ha csak a halvány jelét is látnám annak,hogy ez nem tetszene neki akkor nem erőltetem. Amit nem szeretne azt én sem. Egyenlőre úgy gondolom az első és a legfontosabb adott esetben a barátom lenne és én nagy eséllyel NEM mennék bele 3-ba. Csak elméleti síkon izgató a dolog, de amúgy nem. Inkább nem! Ha valakit szeretek akkor szeretném ha nem vonnánk be senkit csak ketten lennénk.


19/L

2017. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
5. érdekelne amit írsz de rövidíts baxki túl késő van ilyen sok olvasáshoz.
2017. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

6#-os bocsi ez hosszúra sikeredett. Majd elolvasod máskor vagy nem teszed meg - a te döntésed.


19/L

2017. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Az első 4 válaszoló bunkó. Persze fordítva simán benne lennének egy 2 csaj 1 pasi felállásban és ki lennének akadva, ha ezért a gondolatért a nő dobná őket.


Eszti19 pedig értelmes választ adott.


Én pasiként inkább a 2 csaj 1 pasi felállásban lennék a pasi, de ha a barátnőm kérné cserébe a 2pasi 1 nő felállást, elgondolkodnék rajta. Kíváncsi. És a partnere aki leginkább érintett még. Persze lehetne, hogy elmegy 2 idegennel egy 3asra, de az meg megcsalás lenne.


Tisztelni kell ezt a kérdést is, mert sok másikkal ellentétben ez legalább értelmes feltevés.

2017. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

hát jó elolvastam. és igaz, na meg tegük azt hozzá hogy egy heteró pali nehezen visel el egy másik pasit.

Nekem pl nem állna fel ha valami idegen manus ott keverne az ágyban melettem, sőt sztem jól állba is vágnám h mit akarsz a barátnőmtől.

Szóval kevés ember menne bele, de ezt neki kell tudnia hisz az ő barátja mi nem ismerjük.

2017. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

"Szia drága, szeretnék szakítani veled, de előtte még ki akarom próbálni két pasival. Az egyik lehetsz te."


Ezt így szó szerint nyugodtan elmondhatod neki.

2017. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
de szeretnék ilyen nőt, nem vicc :D
2017. aug. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Bárcsak az én csajom lennél
2017. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!