Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobb az idő. Én lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobb az idő. Én lányként ilyenkor szeretek lengébben öltözni, s szeretem, ha az utcán megnézik a lábamat, vagy a dekoltázst. Más lányok is vannak így? Nem vagyok magamutogató, szépnek mondanak, de szeretem, ha megnéznek.22L

Figyelt kérdés
Sőt ha még jobb az idő előfordul, hogy nem veszek fel bugyit pl szoknya alá, mert engem izgat hogy ilyen természetes módon mászkálok. (Még mielőtt jönnének az osztó válaszok, nem ülök le ilyenkor tömegközlekedésen, nem kenem össze az ülést, és nyilván ha menstruálok akkor hordok bugyit. Sosem kaptam fertőzést.) Érdekel, ha rajtam kívül van-e még így lány?
2017. máj. 16. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
egyáltalán minek hordasz ruhát ? úgy a természetes szerintem...
2017. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

En meg magam es parom miatt szeretek szep lenni. Es utalom ha idegen ffiak legeltetik a szemuket rajtam. Plane ha lanyuk lehetnek.

Es hordok bugyit mert egeszseges felnott no vagyok.

Mind masok vagyunk. Egeszsegedre

22L

2017. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én is szeretm
2017. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretem ha megnéznek, pedig van párom. Ez egy jól eső érzés szerintem egy nőnek, ami kell, különben -legalábbis én biztos elkeserednék hogy nem vagyok elég szép és már csak egy ember szeret, tuti az se a szépségemért. Persze az néha lehangoló tud lenni ha egy 70 éves papa bedudál a lámpánál és integet :D De mint mondtam, ez kell egy nőnek. (21/L)
2017. máj. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem vak a papa, aki vezet! :-) És ő is csak észreveszi a szépségedet, szóval ne haragudj rá!
2017. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Köszönöm Neked! Én a lengén öltözött lányokat szeretem, akiknek szeretik ha megnézik őket. Férfiaknak kellemes rajtatok legeltetni a szemünket. Itt a tavasz, gyertek elő!
2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Ma rajtam sincs bugyi.

A páromnak tetszik, ha más férfinak is tetszem. nyilván nem ez a lényeg, de attól még jólesik.

Vele is néha kacérkodnak a nők :)

2017. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én padig szeretem megnézni a lenén öltözött csinos lányokat. De kizárólag csak azért hogy örömet okozzak nekik :)

A no bugyi dolog pedig szerintem kifejezetten izgató!

2017. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt is szereted, ha a tömött buszon aládnyúlnak, és egyből beszalad két ujja?
2017. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem csak a lábadat, de a seggedet is nagyon megnézném. 30f
2017. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!