Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek számít egy alakuló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít egy alakuló kapcsolatnál hogy milyen az első szex?

Figyelt kérdés
Az 5. randi után lefeküdtem a lánnyal,egészen addig nagyon jól éreztem magam vele,aztán a szex az valami katasztrófa volt. Annyira rossz volt hogy minden kedvem elment tőle,teljesen nem az én stílusom és számomra az egész teljesen borzasztó volt.A csók is kifejezetten rossz volt,a randik végén a csók teljesen más volt bár már akkor is kicsit furcsáltam de most szex közben állandóan kb. bekapta a számat,lekoccantott a fogával minden alkalommal és akkor amit szex közben csinált azt nem is tenném hozzá. Lehet ilyen vagy normális ez hogy annyira rossz legyen az első szex hogy kiábrándulok teljesen? 23/F
2017. aug. 3. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kommunikáció, próbáld megbeszélni vele mi nem tetszik neked, kérdezd meg mi az ami neki bejön, mert kell egy kis idő amíg egymásra tudtok hangolódni, aztán ha így se jó akkor lehet kiábrándulni.
2017. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lefekszik veled egy lány/nő, és annyira tiszteled, hogy gyakorin írogatsz ki őt bemocskoló kérdéseket, hogy mennyire nem jó vele... ha valami nem tetszik, valóban inkább vele kéne megbeszélni, főleg, hogy öt találkozás után azért már jobban megismerhetted a partnered, nem egy futó kaland. a kérdésedre válaszolva pedig nem, nekem nem számít egy alakuló kapcsolatnál, hogy milyen az első szex.. volt már olyanban részem, hogy az első szex nem volt az igazi, de ettől még teljesen belehabarodtam a pasiba, és nem kellett más. utána már sokkal jobb volt.. nem minden a szex, ha szeretsz valakit, vagy legalább eléggé kötődsz hozzá, akkor ez sokadlagos szempont.

18/L

2017. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2# 😄😄😄 szerintem már most állj le az önámítással: a kapcsolat_alapja_ a szex. Ha az nem jó, összedől a kártyavár, csak idő kérdése. Ezzel együtt, Kérdező: sztem elsőre ne ítélj, adj esélyt a lánynak. (Ha amúgy bejön.)
2017. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első szex van akivel máris jó, van akivel nem. Az exemmel eleinte nem volt jó, de amikor ki merte nyögni, hogy neki mi a jó, és összhangba hoztuk az én igényeimmel, tök jó szex lett belőle.
2017. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meglep téged, de vannak nagyon szenvedélyes nők.

Aztán az is lehet, hogy gyakorlatlan, és azt hiszi, hogy ez a módja.

Azt is tudd, hogy egyes nők kissé durván szeretik, az olyat a finomkodással felidegesíted.

Meg kell beszélni vele. Egy ilyen beszélgetés legyen erotizáló, semmiképpen se kritikus. Mondd azt, hogy legközelebb mutatsz valamit, próbáljátok ki, te vezetsz, mint a táncnál, ő pedig kövessen. Akkor mutathatsz neki érzéki, gyöngéd, játékos, stb. trükköket. Ki fog derülni az igazság. Addig ráérsz dönteni.

2017. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bu ko vagy, de nagyon.

Nem számit, nekünk az első eléggé katasztrofálisan sikerült, és idö.kellett, mire összeszoktunk, de már lassan egy éve király. Szenvedélyes, vad, minden nap szétkapjuk egymást és maximálisan kielégitö.

Nem.az elsö alkalmakon.mulik, de ha te igy beszélsz a lányrol hagyd ott, hadd találjon normális férfit, aki a baját VELE beszéli meg.


28n

2017. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!