Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok veletek volt mar olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok veletek volt mar olyan hogy azt gondoltatok a lanyrol elmult 18 es mikor mar nagyon kivantatok mar egymast kiderult 14-15 korul van? Mit tennetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,mert amire nekem van szükségem azt egy ilyen korú lány nem tudja megadni nekem.
2017. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szemrebbenés nélkül folytatnám a dolgot. Ami tövénybe nem ütközik, azzal nincs baj. Én 27 vagyok. Lehet lepontozni, meg privizni, ha nem tetszik, de ez van! ;)
2017. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem mond hülyeséget. Bár nekem nem kéne 14 éves, nagyon max 15, de inkább 16-17.
2017. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az utána derült ki miután 2x leszpott az autómban kis szünettel.Az volt a kifogása a dugással kapcsolatban,hogy elsőre ő ezt nem csinálja.Először elkerekedett a szemem és utána már nevettem ezen.Nagyon profin csinálta.Utána derült az is ki,hogy a haverommal rendszeresen dug és szpja is.Köztük csak a sex volt a lényeg nem komoly kapcsolattal.Akit megkívánt azt elsőre leszpta és csak bizonyos idő elteltével feküdt le velük.Különös felfogása volt az biztos.Már régen férjnél van.Ha a kora nem derült volna ki,akkor lehetett volna a barátnőm,mert bejöttünk egymásnak.
2017. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

14 fölött, ha beleegyezik, bármi mehet...

Ha jó a kis tini, és akarja, próbáld ki.

2017. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
jah.14 folott nyugodtan.semmi baj nincs a fiatal.csajokkal. tejfog nem karcol :D friss hus mindig jo :D
2017. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Egy 14 éves lány sokszor azt se tudja mit akar. Szexelnek, mert kíváncsiak rá, de később megbánják. És nem, nem 1-2 év múlva, hanem 10-20 vagy 30 év múlva.

Csak kefélitek őket, de a lelki világukról fogalmatok sincs. Sz@*t sem tudtok róluk.

Szánalmas éretlen kisfiúk vagyok, ez az igazság!

És most nyugodtan le lehet pontozni.

(Ja és persze, tisztelet a kivételnek!)

25/F

2017. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
micsoda bolcsesseg
2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy igen, vannak fejlett, kívánatos tinilányok, jómagam is szoktam fantáziálni néha, viszont tudom, hogy egy 14 éves, akkor is 14 éves, ha kinéz akár 20-nak is. Tudjátok, nem oszt, nem szoroz.

És amúgy most nem is csak a 14 évesekről beszélek, hanem a 16-17 évesekről is.

2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Akinek se lánya, se húga, és nem is szokott interneten, vagy bárhol olvasni, az nem fogja azt megérteni, hogy egy 14-15 éves lánynak miért árt(hat) a szex.
2017. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!