Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megdicsérem egy női munkatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megdicsérem egy női munkatársamat, hogy milyen szép a ruhája, és hogy milyen csinos benne, akkor azt is hiheti, hogy én azt gondolom, hogy máskor rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én már dicsértem meg így nőt... többször is... a körmeit is, legközelebb jött megmutatni milyen a körme...
2017. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézzem meg hogy szépe...
2017. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nők bmeg bármit hihet :DD
2017. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt gondolja hogy na, ez is meg akar fektetni...
2017. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ezt fogja gondolni, csak bóknak fogja venni.:)

Amúgy meg nekem is vannak ruháim, amik sokkal csinosabbak a többinél, tehát ha azt veszem fel, engem is szoktak dicsérni a férfi kollégák. Bár, van, amelyik amúgy is.:) Udvariasan megköszönöm, mosolygok egyet és nem gondolom, hogy azt gondolják, hogy máskor rosszul öltözködnék.

2017. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves nők írjatok :) 28F
2017. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen, tesó. Sosem tudhatod, mit gondolnak. Amikor azt hiszed, hogy tudod, akkor sem. Még ők sem tudják.
2017. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

Milyen kis aranyos naiv vagy ;)

Hidd el az a férfi aki megdicséri a külsődet, az valószínűleg szívesen meghágna...

2017. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jol allnak a kolléganőn azok a ruhák, amiket ebben a jó idoben hord. Mert amugy altalaban eleg keveset mutat magabol.
2017. aug. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!