Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nyal ki a párom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nyal ki a párom hogy kérdezzem tőle hogy ne legyen sértődés egyik oldalról sem?

Figyelt kérdés
26évesek vagyunk ,1 baba van, ugyanolyan szűk vagyok ,szülésnél bent volt, szexelünk, kézimunka van de nem nyal ami nekem fontos lenne szex elött ellazulás stb.fürdök napi 3x is ha arrol van szó!de szamomra zavaro o elvarja h cumizzak de o nem nyal!szülés trauma nincs és nem zavarja ennyit mondott :(
2017. aug. 4. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van! Egy igazi férfi nem nyal, csak szopat.
2017. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem kérdezed meg tőle? Abban nincs semmi különös. Vagy mond el neki hogy ez mennyire fontos lenne. És akkor meg látod mit mond...
2017. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Miért lettem pepontozva!!??
2017. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani semmit. Legközelebb ráfordulsz a 69-es útra, és nem lesz más választása.
2017. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus hát szültél neki egy gyereket. Annyira már csak vagytok jóban hogy aut mond: Te Béla most olyan jól esne ha kényeztetnél szájjal. Ha nem ilyen tipus és ez túl finomkodó: Béla nyald fényesre de aztán csillogjon villogjon
2017. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Hát lazulj el máshogy, vagy kérd meg rá, hogy lazítson el ő máshogy.


Nem igaz, hogy ez kizárólag nyalással lehetséges (ugyan a legkézenfekvőbb, de nem az egyetlen mód).

2017. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Igaz en leszbikus vagyok ugyh nem tudom mennyire lesz helyen valo a valaszom de szerintem siman mondhatnad neki hisz 1 par vagytok en is megszoktam kerni parom ha ugy van es o is engem ,sot ha megker kulon akk engem nagyon beindit:D
2017. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt nem irod hogy a baba előtt is volt ilyen probléma , vagy ez csak azóta van.

Azt hiába irod ide hogy ugyan olyan szűk vagy , mert ennek semmi köze sincs a nyaláshoz.

De csak meg kellene beszélni vele.

2017. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja igen 5-ös válaszoló vagyok. Csak mióta megszületett a pici azóta nem nyal. Én szoptatok azt mondja a párom hogy kicsit megváltozott az íze. Persze attól csinálja de más lett. Nem lehet valami ilyesmi?
2017. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Vannak pasik, akik nem szeretnek nyalni. Ez ennyi. Ha nem szeret, nem is fog.

Nekem pl ez alap, ha nem nyal, akkor mehet isten hírével.

2017. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!