Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nevezhető fétisnek? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nevezhető fétisnek? Nagyon beteges vagy másoknak is van ilyen/hasonló?

Figyelt kérdés

Kb.15 éveskorom óta az a mániám(?), hogy átlagon aluli (többnyire kifejezetten csúnya ) pasikkal vagyok együtt oráliasan. Igazából csak ők kényeztetnek engem. Mivel ezek a srácok általában szüzek vagy kevés csajt kaptak meg eddig azt vettem észre, hogy sokkal lelkesebben, hálásabban és intezívebben csinálják.Egyszerűen imádom, ahogy szinte felfalnak.

Ma már ott tartok, hogy ha meglátok egy csúnyácska pasit nem tudok másra gondolni csak, hogy vajon mennyire nyal jól.

Másképp kicsit sem vonzódom hozzájuk, nagyrészükkel nem tudnék párkapcsolatot elképzelni.

Mivel ez egy anonim oldal kiváncsi vagyok, hogy más nőknek is van ilyen "mániájuk"? A pasiknál van olyan, hogy arra gerjednek, ha egy nem túl szép nő szopja le őket?

22/L


2017. aug. 4. 23:58
1 2
 1/11 Tompadúr ***** válasza:
93%

Azért ne általánosíts. Nem minden csúnya pasi szűz, és nem minden szűz nyal jól. Éppen ellenkezően, én pl ISZONYAT sz4rul csináltam bármit is amikor szűz voltam, de gyakorlattal egyre jobb és jobb lettem, míg végül bárkit el tudok élveztetni a számmal, nem egyszer. Ronda srác sem vagyok, de mégis MINDEN alkalommal a leghálásabb/lelkesebb vagyok ha akcióra kerül sor. Nekem is öröm és megtiszteltetés, hogy oda enged engem egy nő és az is marad.

Szóval picit leegyszerűsíted a dolgokat. Szerintem téged még csak úgy igazán sem nyaltak ki.

26/F

2017. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tompadúr ***** válasza:
100%
Másik kérdésedre a válasz. Talán... Nálam biztosan nem.
2017. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ott volt, hogy általában. Nem írtam olyat, hogy mindegyik szűz volt.

Persze volt olyan is, aki jóval átlagon felüli volt és istenien csinálta és olyan átlagon aluli is, aki azt se tudta pontosan hol kell csinálni.

Szerintem nem általánosítottam, ez csak a személyes véleményem volt.

2017. aug. 5. 00:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Tetszik amit irsz :)

En igen gerjedek,hogyha egy nem tul szep no huzna le :)

2017. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Elég gusztustalan némber vagy, annyi szent. :/
2017. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdéskiíró is valami rusnya dög..:D
2017. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most az összes ronda gyk-s pasi rád fog írni. :DD
2017. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Furcsa hogy mindig éjszaka jönnek az ilyen sztorik.

Nem gyanús...

2017. aug. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ronda de addig nyalnálak amíg annyiszor nem élvezel el hogy azt mondod elég. Tudsz spriccelve élvezni ?
2017. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És a kukacukhoz hozzá sem érsz?
2017. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!