Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan hozzátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan hozzátok a párotok tudtára, hogy most megjött a menszesz és nincs szex?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogyan hozzátok a párotok tudtára, hogy most megjött a menszesz és nincs szex?

És erre hogyan reagál a már felajzott fiútok?

Azoktol a lányoktól kérdem akik ezidő alatt nem akarják a kapitányt a virágágyásba beengedni.



2017. aug. 6. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Megsuoktam mondani, hogy most megjött. Bár akkor is van, hogy szexelünk.
2017. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
* megszoktam
2017. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Én alapból, ha vannak rendes lehetőségeink a tisztálkodásra, akkor nem csinálok ebből problémát. De olykor ez ugye nem megoldható, mondjuk egy sátorozásnál, az erdőben, és ilyenkor nincs. Nyiltan megmondom, hogy most ez van, nincs lehetőség a higénikusságra, így nem szeretném. Persze nagyon szomorú, de így teljesen megérti.
2017. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Megmondják, hogy megjött ezért most inkább nem lesz szex. Az értelmesebbje ezt még azelőtt megteszi, hogy a párja vigyázzba vágja magát. Az értelmesebb fiúk/férfiak pedig úgy reagálnak, hogy ez van, akkor majd legközelebb.
2017. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Mivel egyutt elunk es fog.gatlot szedek o maga is tudja es szamolgatja h mikor fog megjonni.

O vesz nekem betetet ea tampont.

Nagyon pulyas dolog ha ezt meg titkolgatni kell valakinek es izel rajta

22L

2017. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Jó kalóz a Vörös-tengert is átszeli. Hehe. 29F
2017. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

Na ez a hülye hozzáállás...

Már miért ne lehetne szexelni ha vérzel is? :O

2017. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

#7

Mert gusztustalan?

Én megmondom neki őszintén. Nem szégyellem, de azon az 5 napon nincs szex.

Kielégítem máshogy.

2017. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Mondom neki hogy megjött ha görcsölök akkor csak szopás.

De ha jól vagyok akkor Felhelyezek egy Soft Tampont és lehet szexelni nézzetek utána ez egy olyan zsinor nélküli szívacs tampon ami a méhszájra fekszik és nem akadályozza az nemiéletet, sportolni és úszni is lehet. De természetesen pluszba Óvszert is használunk ilyenkor.

Nálam a menzesz nem kifogás arra hogy ne legyen szex. Ahhoz nagyon rosszul kell hogy legyek hogy olyankor megvonjam a Páromtól a szexet mert megvan..

23N

2017. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

Már miért lenne gusztustalan? Lehet zuhanyozni elötte, utána.

Én is megmondom és kész. Nincs belöle semmi, természetes folyamat, mint a pisi, kaki. Ha ezem egy pasi fennakad, az kisfiu.

2017. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!