Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8napja szedem Tri-Regol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8napja szedem Tri-Regol fogamzásgátlót menszesz első napján kedztem,5napig rendesen volt de 1-2 nap kihagyásával elkezdtem vérezni pici este és délelőtt na meg szex közben is. Anyám mondta lehet a gyógyszer mellékhatása! Mit tegyek ez tényleg ígyvan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Első pár hónapban előfordulhat köztivérzés. Ha
2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
-Ha:D
2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

8 napja?Nem kellene kivárni a 2hetet?(nem kötekedésből)

Különben én is most szedtem be az első levéllel,énis menstru első napján kezdtem,és két nap után elmúlt teljesen a vérzés.Nem kell aggódni,én kérdeztem orvost is,ez a gyógyszer hatása.

2010. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként gumival csináltuk szóval persze kivárjuk azt az időt, mondjuk anyu azt mondta 2 hónapot ...de az nem sok egy kicsit?
2010. jún. 5. 11:25
 5/15 anonim ***** válasza:
9:24-es vagyok.De az sok,vagyis sok nem lehet,de a két hét,max egy hónap bőven elegendő:)Anyukád biztosra akar menni:D
2010. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
félek csak 2 hét után gumi nélkül csinálni...nem orvossal irattuk fel és barátnőm folyton azzal jön, hogy azt mindenféleképpen az orvosnak kell felírnia, mert így nem lesz jó meg úgy nem lesz jó...
2010. jún. 6. 10:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismét az előző vagyok.Hülyeség hogy nem lesz jó ha nem orvos íratja fel.Attól nem lesz más a hatása ha az orvos írja fel.Nekem sem orvos írta fel,mégis szedtem,csak mikor mentem nődokihoz nem említettem hogy szedem nehogy azt mondja hogy miért nem vele írattattam fel.Mi is két hét után már gumi nélkül csináltuk a párommal,és semmi gond.De ha parázol,várjátok meg a második levél elkezdését,és akkor már biztosan véd!
2010. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Anyum már azzal jön, hogy az orvosok 3 hónapot írnak fel :D

Egyébként meg köszönöm :)

2010. jún. 9. 22:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Na az már tényleg durva:D Menjetek el együtt megkérdezni egy orvost:D
2010. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mégis kivel írattok ti gyógyszert, ha nem orvossal?..
2010. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!