Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintettek egy év alatt 17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek egy év alatt 17 lányt megdugni az jó teljesítmény?

Figyelt kérdés

Én már megdugtam ennyit igaz nem egy év alatt és nem is vagyok rá büszke mivel az összesért fizetem.De egyszer megismerkedtem egy lányal aki nem prostituált volt és lefeküdtünk és olyan furcsa de egyben jó volt elsőre úgy szexelni hogy nem fizetem érte ,és nekem megtetszet hogy ingyen is dughatok csak elkel csábitani a lányokat Casanova akarok lenni a haverok szemében császár.

Az a álmom hogy egy év alatt legalább 17 lányt megdugjak szerintettek lehetséges?és hogy?

vagy pl 5 év alatt 50 lányt megdugni? Az már milyen jó lenne és mindegyiket ingyen dugni



2017. aug. 6. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas xd L
2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert...utána jöhet a Rekordok Könyve.
2017. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Persze, csak eléggé alacsonyra kell tenned a lécet. Tipikusan szintünkhöz mérten jobb csajok csak kapcsolatban dughatóak. Az olyan csaj aki nekem álomnő, játsza a szendét, az is ribi lesz, ha szintjéhez mérten nagyon versenyképes férfiba botlik. Akit meg észre sem veszel, az is szimpatikusabb lesz pár pohár után...
2017. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ramone ***** válasza:
100%
Álom álom szép álom volt fiam..
2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem volt olyan év, amikor megvolt ez a szám, de marhára nem érzem különösebb teljesítménynek. Ha sokat bulizol és lányok társaságában lógsz, esetleg még interneten is ismerkedsz velük, akkor hamar összejön, mindenféle különösebb erőfeszítés nélkül is. Teljesítmény az mondjuk egy maratont lefutni, ez marhára nem az.
2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel.
2017. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat...vannak ilyen emberek, akiknek ez a fontos.

Csináld. Utana ne csodalkozz ha a kutyanak nem fogsz kelleni.

2017. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj kezdődhetne már a suli😀
2017. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak ilyen ürítésnek jó lányok miért is ne lehetnének vibrátornak használható fiúk?

Btw, férfiként is prostinak állhatsz és akkor még fizetni is fognak érte hogy megdughasd őket.

2017. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az álmaid alapján, egyszerűcske ember lehetsz.
2017. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!