Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha maszti közben nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha maszti közben nehezen jön az orgazmus, akkor folytatjátok vagy abbahagyjátok a dolgot? N

Figyelt kérdés

Már régen csináltam magamnak, gondoltam ma este fogom, viszont nem tudtam elélvezni, így inkább abbahagytam. Most viszont rossz érzés.

Veletek szokott ilyen lenni?


Csak nők válaszát várom!! Van barátom és egyetlen privire sem válaszolok hanem tiltom!


2017. aug. 6. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy óráig is tart, akkor is befejezem.
2017. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia:)

Persze hogy volt már velem is ilyen..de folytattam tovább és egészen jól beleremegtem..

Én azt tanácsolom hogy csináld csak nyugodttan ...

Nők vagyunk..

Sajnos hamar alább hagy az önbizalmunk de attól még hamar erőre kapunk!?:)

2017. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tartasz tőle h jelenteni fognak nemi diszkrimináció miatt?
2017. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hú csajok nagyon elszántak vagytok:)

A priviben érkezett H betűs csajszinak is köszönöm a r3szletes tanácsot!:)


Mentek a zöldek!

2017. aug. 6. 23:11
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor kezdek bele, amikor tudom, hogy van időm és kedvem is befejezni, másképp nem látom értelmét. :) 19/L
2017. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Még három barátot szedj fel és még naponta kétszer masztizz is, mert te csak az élvezetekre tudsz gondolni. És közben legyél agresszív, és tiltsd, aki nem azt teszi, amit te mondasz. Igazi traktor.
2017. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor masztizom, ha fel is vagyok már izgulva. Unalmamban nem szoktam. Így aztán sosincs gond azzal, hogy pár perc alatt elélvezzek.
2017. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha addig élek is, de befejezem. :D Ha félbehagyom és nem elégülök ki, akkor sárkány leszek.
2017. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a válaszokat!:)


Én azt viszont nem értem hogy többen is miért írták priviben hogy tiltsam őket nyugodtan. Megtörtént, szóval semmi gond. De miért irogat valaki ilyeneket? Miért kell azon megsértődni ha nem várok pasiktól olyan szánalmas leveleket hogy "szia, ismerkedünk, szia szexelünk?" Bocs de szerintem egyetlen nő nem vevő itt ilyenre mert ritka szánalmas. Plusz a nőket szólítottam meg. Mindenkinek szíve joga hogy milyen kérdést ír ki és kinek szánja. De most is kiderült hogy mennyi harag és düh van az itt lévő férfiakban. Ha nincs barátnőtök akkor talán magatokba kéne nézni és nem másokat leszólni meg megsértődni hogy valaki nem kiváncsi a hányingerkeltő, szánalmas, perverz leveleitekre. ;) Mert az is kiderült hogy a legtöbb "férfi" egyből ugrik ha egy nő kiír egy kérdést, és másolja neki a szokásos sorait privátban :D No comment!

Mindenkinek szép napot! A lányoknak természetesen ment a zöld!

2017. aug. 7. 08:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a privátokkal, én is szoktam kapni, de vagy lesz.rom, vagy elküldöm a búsba. Elég szánalmas. :-D

Kérdésedre válaszolva, velem is szokott ilyen lenni, amikor nehezebben megy és több idő, de mindig befejezem. :-D Akkor van ilyen nálam, ha nem indultam be teljesen és csinálom, mert nem tudom jól esne vagy unatkozom.. Próbáld úgy, hogy akár gondolsz valakire közben vagy előtte nézz valami "filmet".. :-D És akkor meg lesz a kezdő lökés.


23L

2017. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!