Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig foglalkoztatott, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Mindig foglalkoztatott, hogy a barátnőm nek milyen hosszú a vaginája mert sosem éreztem a végét. ?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam egy kígyó ubival .. teljesen fel toltam neki, hogy már fájt is picit mert sziszegett és szolt is hogy elég, ekkora be jelöltem, és hozzá mértem az enyémhez picivel kisebb is ami be ment neki. a Kérdésem az hogy lehet hogy én nem érzem a végét a vaginának? trollok okoskodok és bunkók kiméljenek köszönöm.

2017. aug. 7. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Full kamu ...
2017. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell, hogy érezd a végét.
2017. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a fentitől kérdezném mi a kamu?
2017. aug. 7. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyos szintig tágul a vagina több okból kifolyólag is például így védi a méhet a sérüléstől. Ugyanis baromi veszélyes ha megsérül és ebből a csillapíthatatlan vérzés csak az egyik jópofa dolog szóval szerintem nagyon ne dugdoss fel mindent
2017. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek az 1. hozzászólónak elég ingerszegény élete lehet, ha mindent kamunak hisz.
2017. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarod te érezni a végét, de ezt már elmondták előttem.


Az emberi hüvely az emberi péniszre van tervezve, ne feszegesd a határokat.

2017. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen de olvastam hogy minden nőnek más-
2017. aug. 7. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem.
2017. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi nem?
2017. aug. 8. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!