Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló szülőként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló szülőként a szexpartnereteket (aki mondjuk hosszú időn át, rendszeresen átjár) összeismertetitek a gyerek (ek) kel? Ha igen, kommentálja/"hozzászól"/"beleszól" a gyereknevelésbe? Vagy az már túlmegy a szeretői szerepkörön?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne szóljon bele... tudja mi a dolga és neki csak az ágyban van dolga ennyi.
2017. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet finoman megmondani, hogy "te szexelni jársz hozzám, nem pedig babázni" ? persze nem babákról van szó, csak így tudtam megfogalmazni.
2017. júl. 22. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Finoman megmondod neki, hogy tudod te mi kell a gyerekeidnek és nem szeretnél tanácsokat sem a gyereknevelésben .
2017. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Úgy amúgy nem zavarna, mert nem mond semmi rosszat, de ő mondta, hogy ez csak szex. Úgy gondolom (neki is elmondtam), hogy akkor ha véletlenül úgy adódik is, hogy a gyerekekkel találkozik, akkor előttük maradjon a baráti látszat. Azt mondja, nem akar apáskodni... de akkor úgy gondolom, nem áll le a gyerekkel, hogy "jó, bemegyünk a boltba, de csak egy vizet veszünk..." (szomjas volt elméletileg, gyakorlatilag meg csak rámondja. én le szoktam rendezni annyival, hogy ok, mindjárt otthon vagyunk és ihatsz/ehetsz/kapsz ott csokit. persze csak ha tényleg mindjárt otthon vagyunk.) és nem akarja az én gyerekemet tologatni a babakocsijában, nem mondja neki, hogy legközelebb hoz neki ezt vagy azt (nem a megnyerés céljából,mert igaziból a szimpátia megvan mindenféle csoki, cukor, játék nélkül).

Bocsi, hogy ide zúdítom, neki is mondtam már, csak olyan jó lenne, ha nem csak a magam véleménye lenne, hátha hülyén gondolkodok.

2017. júl. 22. 21:37
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Értem miket írsz, de ez nem tartozik egy szexpartner teendői közé ezt értse meg. :)
2017. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elmondom neki mégegyszer. Hisz ha mar ketten látjuk így, csak van benne valami. :D
2017. júl. 22. 21:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyi max, ha nem érti meg, akkor elvesz feleségül foglalkozhat a gyerekekkel én meg, majd leszek a szexpartnered ne félj én nem szólok bele :D
2017. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szép is lenne. :D
2017. júl. 22. 22:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik része, hogy elvenne vagy, hogy én lennék a szexpartnered? :D
2017. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a kettő együtt...😂
2017. júl. 22. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!