Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet így normális szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így normális szexuális életem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon rövid a hüvelyem. Kb olyan 3-4cm lehet. A mutatóujjamat félig dugom be, és már érzem a méhszájam. A kérdés, hogy mit lehet ezzel kezdeni. Még nem voltam senkivel, de mi lesz majd, ha eljön az ideje? Az átlag méretű pénisz nem fog belém férni, még félig se, nemhogy egy hosszabb. Már most félek az első alkalomtól. Egyáltalán ki akar majd velem így hosszabb távú kapcsolatot? Senki nem tud megmaradni egy olyan nő mellett, aki sehogy se tudja kielégíteni.


Van erre valami megoldás? Esetleg műtét?


Tapasztalatok, tanácsok, minden jöhet, trollkodásra viszont nincs szükségem, így is elég szar kedvem van. Előre is köszönöm.



2017. aug. 7. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Izgalmi állapotban nyúlik és tágúl a hüvely nyugi.

Bár a leírtak alapján neked alacsony a méhszájad szóval nem fog kelleni a 18-20 + méretű pénisz .

Elég lesz az átlagos is 10-16 centis

23 N

2017. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Vagy alacsony méhszáj, vagy hüvely előre esés. Mindenesetre nézesd meg magad.
2017. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen speciális kúpok amiket naponta egy kis ideig fel kell helyezni és egyre növelni kell a méretet amíg normális hosszúságú nem lesz. Egy jó nőgyógyász szerintem tud segíteni.
2017. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.


1# Na de öt centiket?

2# Ez végérvényesen igazából profi nőgyógyásznál derült ki, ő is furcsállta, de nem vett észre bajt.

2017. aug. 7. 18:14
 5/16 Ramone ***** válasza:
24%
Aki szeret az téged szeret... Mindenre van megoldás csak ne sajnáltasd magad
2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni fognak a kis méreü fiuk;)
2017. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ramone

Igyekszem nem sajnáltatni magam. Csak egyáltalán semmi tapasztalatom nincs, és nem tudom, mit kezdjek a problémámmal. Ahogy írtad, mindenre van megoldás, én annak reményében írtam ki a kérdést, hogy ezt a megoldást megtalálom. Ha nem tudsz valamit ajánlani, mondani valamit tapasztalat alapján, akkor miért válaszolsz a kérdésre?


Én nem vitatkozni akarok, nem is megbántani téged, csak nem értem, a viselkedésed.

2017. aug. 7. 18:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Annyi, hogy a psrodnak kicsit figyelnie kell, higy ne akarja mindig csattanásug beléd tolni. És akkor mi van? Ez nem akkora gond! 😊
2017. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Tágul, nyúlik nem aggódnék. Enyém is volt, hogy 2x-esére tágult egy hisszas előjáték után.
2017. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!