Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm orális szexnél 5perc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm orális szexnél 5perc utan fogaz és ha már szolok hogy hagyja mert fogaz akkor durcizik, Hogy csinalja rendesen?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: gyakoroljatok sokat. Talán nevetségesen hangzik de mikor én kezdtem el orálisan kéneztetni a párom akkor nekem is hamar fáradt a szám-utána csináltam kézzel. Mindig egyre többet és fokozatosan használtam a számat és láss csodát,mai napra kialakult a tökéletes technika. Talán furi vagy nevetséges (bár sztem szexi) de igyekezd gyakoroltatni s ha jól csinálja dícsérd meg! A dolgot meg ne primitív módon kommunikáld le mert egy életre elveszed a kedvét az oráltól! Mondom,segíts neki,jelezd mi jó és ki nem és (legrosszabb esetben) másfél hónap múlva bajnok lesz.
2017. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne lebxd, amiért fogad, hanem kérd!, hogy figyeljen oda picit jobban.

Ennyi a nagy titok...

2017. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!