Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért van az hogy nagyon...

Mért van az hogy nagyon érzékeny a fitymám? A maszturbáció és a szex nem fáj, rendesen izgulok, de amikor a barátnőm orálisan akart kielégíteni már a legelején fájt, és össze ment, többször is próbálta utána de fájt és összement, mért van ez?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért van, mert nem vagy körülmetélve.
2012. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell, rendesen hátrahúzódik, volt egy letapadásom azóta van egy pirosas csík de nem fáj, csak megmaradd a nyoma, kb 2-3 éve azt hiszem. Pedig rendesen izgultam de túl erős ingernek éreztem :-/ és fájt, valami ötlet?
2012. júl. 20. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor ezt most normális? másnak is ilyen?
2012. júl. 20. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg a bnődnek, hogy kíméletesebben csinálja, én is egy elég tapasztalt csajjal kezdtem és amikor ahhoz a részhez értünk, hogy szájjal csinálja én is úgy jártam, mint te. Viszont később már nem volt ilyen probléma.
2012. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnt hogy finoman csinálja, nem kapkodta el, lassan csinálta, de lehet hogy csak stresszeztem. köszönöm a választ :)
2012. júl. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!