Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az időjárás, napszak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az időjárás, napszak vagy évszak befolyásolja a magömlést?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy télen lassabban megyek el, mint nyáron, lehet, hogy csak véletlen, nem tudom. Az évszak, időjárás tudja ezt befolyásolni? Mik befolyásolják, hogy milyen gyorsan megyek el szex közben?

(21F)



2017. aug. 7. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
telihold papi a telihod
2017. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
19%
a mars állása,napfoltok,,,meg apád,ha észreveszi:D
2017. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Sőt. Néha még a paksi műszakváltás is.
2017. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy hőségben én is sokkal jobban rá vagyok hangolódva, és sokkal érzékenyebb is vagyok, mint normál szobahőmérsékleten.
2017. aug. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
persze, a Hold állása is, a Nap útja az égen, a napkitörések és a Schumann-rezonancia is....
2017. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barmok 😀 Ezek a kommentek..Végem. Egyébként kérdező! Ülj be egy jacuzziba 20 percet - fél órát verd ki vagy ha van barátnőd szexeljetek utána egyet, tapasztalni fogod. Ez a hőzől van, herék hőmérséklete.
2017. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nyáron több vitamint és gyümölcsöt eszel, ami segíti a működésedet ilyen téren is.
2017. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:
76%

Igen, de az árapály hatásaival is számolni kell :-)


Komolyra fordítva, inkább a stresszel, táplálkozással, sport rendszerességével, esetleg cigi vagy alkohol hatásával próbálj kalkulálni, mert azért télen sem kint a hóban, hanem bent a meleg szobában csinálod, gondolom egy tisztálkodás után.


Nekem a stressz nagy oda tud verni, van olyan amikor a cégnél nagyon kemény időszakom van hogy nem is tudom fenntartani a merevedést.

2017. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!