Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit lépnétek, ha lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek, ha lenne az ismerősötök között egy állatos videókat kedvelő lány vagy férfi? Tolerálnátok annyira mintha a saját neméhez vonzódna, vagy mind kettőhöz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

beszélgettem ilyen nőkkel/lányokkal és fiúkkal is

maga a videó nem annyira nagy cucc, beszéltem olyannal aki csinálta is, még képet is küldött erről

régen máshogy álltam hozzá, de igazából senkinek nem árt

a melegek jobban zavarnak, mint az ilyen vágyakkal rendelkező emberek


24F

2017. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Határozottan NEM.


Imádom az állatokat, ( nem úgy ) és ez szerintem állatkínzás.


A melegeket is jobban elviselem.


Nem mellesleg undorító.

2017. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha csak nézi a videókat, s bem erről beszél velem állandóan, akkor tolerálnám. Ez Magyarországon úgyis legális.

Ha szexelne is állatokkal, akkor valszeg nem barátkoznék vele, mivel undorítónak tartom. De akkor sem csinálnék semmi mást, hiszen Magyarországon ez is legális.

2017. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Engem nem zavarna:D ha csaj:D
2017. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha még csinálná, az se:D
2017. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgettem lánnyal előbb eljesen másról aztán ez is szóba került később. Addigra már jóban lettünk, s nem ez volt az amialapján meg s elítéltem volna.
2017. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszélgettem lánnyal előbb eljesen másról aztán ez is szóba került később. Addigra már jóban lettünk, s emiatt nem ítéltem el, tudtam hogy nem ő akarta, hanem véletlenek összejstszása okán történt. S így kedvelte meg.
2017. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Barátok lennénk, és erről is tudnánk beszélni xD


Nem értem hogy jöttek ehhez a melegek, de akkor oda is vélemény. Csak azok zavarnak, akik produkálják magukat, meg mennek felvonulgatni. Egyébként semmibajom a melegekkel, van is több ismerősöm is.

2017. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, engem "véletlenül" nem szokott megdugni egy kutya, meg "véletlenül" nem szopok lovat...
2017. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit szólnék? Semmit az ember ilyen

A kutya is megdug amit tud, és ha egy nő van ott, akkor azt. Nőnél szexi csávókra meg nem bukok szóval nem érdekel.

2017. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!