Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van hogy a lakásos/ut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lakásos/utcai prostik 90%-a roma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az útszélen csak roma/fél roma lányokat látok,a lakásosoknál szintén,csak gye igényesebbek,illetve sok szőkíti magát,volt hogy egy képen láttam egy szép fehér lányt,erre egy tiszta koheró byitott ajtó,bnőtlen idöszakaimba sok lánynál voltam,de 10-ből talán egy volt ami tiszta fehér magyar volt,ti is tapasztaltátok ezt?Tényleg a magyar peostik nagy része roma/fél roma?

2017. aug. 10. 00:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges helyesírási hibákért,gyorsan gépeltem.
2017. aug. 10. 00:57
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert a romák nagy része szerényebb anyagi körülménuek között él aminek következtében nem jut elégséges színvonalú oktatáshoz ami kilátátalan munkalehetõséget és képzetlenséget eredményez. Emiatt választják a prosti életet mert ahhoz nem kell sok ész de azt gondolják hogy sok pénzt kapnak de am valójában a futtató nyúlja le a nagy részét.
2017. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Statisztikai tény, hogy a nők túlnyomó többsége kizárólag kényszerből lesz prostituált, és aztán az a legnagyobb vágyuk, hogy minél előbb szabaduljanak. A roma nőket nagyobb eséllyel viszi rá a kényszer erre, mint a fehér nőket...
2017. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is így van. Illetve azt gondolom, hogy nem (csak) a szegénység miatt nem tanulnak, hanem abba szocializálódnak bele, hogy a tanulás nem fontos (egy ugyanolyan anyagi körülmények között élő nem roma nagyobb valószínűséggel fog tanulni, mint hasonló anyagi körülmények között élő roma társa. ) A prostituálttá válást gyakran előzi meg szexuális erőszak is. A nők elleni erőszak is jóval magasabb a romáknál sajnos. Van, hogy a saját apja adja a lányát prostinak. Egy bántalmazott, magát nem sokra tartó, helyzetét kilátástalannak megélő emberből hamarabb lesz prostituált. Az egyik, szintén roma prostituált ismerősöm mondta, hogy ahol ő prostituált, ott 4-ből 3 lányt megerőszakolt az apja.
2017. aug. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

" körülménuek között él aminek következtében nem jut elégséges színvonalú oktatáshoz ami kilátátalan munkalehetõséget és képzetlenséget eredményez"


Óhh, hát persze :D

2017. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Prosti téren nem tudom, mennyi a roma, de úgy kisminkelik magukat, hogy nem tudom megállapítani, hogy roma vagy nem roma az illető lány/nő. Főleg facebook és társain jellemző. NEm egyszer fordult elő, hogy más monda, hogy az adott lány, roma és marhára nem vettem észre, de élőben is egyre nehezebb. Barna, világosbarna hajfesték, agyonra sminkelve. Jöhetne egy őszinte népszámlálás, meg némi eső, hogy a vakolatot lemossa, csak a kíváncsiság miatt.
2017. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utso:Én is így vagyok vele,azért egy magyar lány értékrendje egészen más mint egy romáé,nem csoda hogy belőlük jóval kevesebb van,az utcán meg szinte egy sincs.Viszont állítólag a luxus kategóriába meg csak ők vannak,ahol 100-120 egy órácska:D
2017. aug. 10. 11:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikád biztos hogy nem állja meg a helyét. Ha felmégy a rosszlanyokra ott kb a magyar a 90%
2017. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az már tarifa, hallod:D De egyébként is idegesítő, ha egy nő full ki van kenve. 3 hete egy barátom bemutatta a barátnőjét.Múlt héten mikor együtt volt a csajjal bemutatkoztam neki megint, mert nem ismertem meg smink nélkül:D
2017. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de ha találnék egy csini, fiatal, rendes és bevállalós roma lányt, megtartanám és törzsvendég lennék ;)
2017. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!