Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van hogy a lakásos/ut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lakásos/utcai prostik 90%-a roma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az útszélen csak roma/fél roma lányokat látok,a lakásosoknál szintén,csak gye igényesebbek,illetve sok szőkíti magát,volt hogy egy képen láttam egy szép fehér lányt,erre egy tiszta koheró byitott ajtó,bnőtlen idöszakaimba sok lánynál voltam,de 10-ből talán egy volt ami tiszta fehér magyar volt,ti is tapasztaltátok ezt?Tényleg a magyar peostik nagy része roma/fél roma?

2017. aug. 10. 00:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát a rosszlányokon azért tűnnek magyarnak mert szanaszét vannak retusálva a képeik,simán kifehérítik magukat,az arcuk meg ki van úgy is cenzúrázva.
2017. aug. 10. 16:07
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legszegényebb emberek java roma, és ez egy jó kereseti lehetőség, ők meg amúgyis sokkal korábban kezdik.
2017. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlanyokon a 750 hírdetőből, max 30 szokott egyszerre roma (cigány) lenni. De ezzel már túlzok. Nekem az ápoltak bejönnek, így szívesen megyek hozzájuk. Szóval tudom. De magyarok vannak többsegben, csak néhány szoláriumos. De még az se sok. Szóval nem tudom mit nézel, a legtöbb összetéveszthetetlenül magyar. De még a hasonló román oldalon is több a magyar, illetve román mint cigány.
2017. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tomi35 ***** válasza:
89%
Szerintem a Rosszlányok féle oldalakon azért van viszonylag kevés roma csaj, mert ők többnyire nem magukra keresnek, hanem a futtatójukra, akik nem szeretnének a hatóságok látókörébe kerülni, inkább kiviszik a lányt külföldre hajtani. Az utak mellett már nem éri meg igazán dolgozni mert állandóan megbüntetik őket. Nincs bajom a cigány lányokkal, de azért egy intelligensebb magyar prostinál ugyanazért a pénzért garantáltan nyugodt körülményt és vendégcentrikus hozzáállást kaphatsz.
2017. aug. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké,akkor lehet csak én vonzom a romákat:DMert eddig egy magyarhoz volt szerencsém,sajna,bár most bnő mellett nem aktuális,de ha eljön a szingli időszak megpróbálom újrarendezni ezen ismereteim,hátha több mayarba belefutok,lehet csak én vagyok olyan vaksi,hogy a fehérre retusált képeket nem veszem észre:D
2017. aug. 14. 11:48
 16/17 anonim ***** válasza:

A lényegét a dolognak már leírták elöttem. Én csak annyival egészíteném ki, hogy az erre válalkozó lányok egy része szerint egyszerübb így pénzt keresni mint napi 8-10-12 órai munkával.

Egy ismerösöm több mint 2 millát keres így a szexel, és éppen csak kijárta a 8 általánost. Az már egy másik kérdés, hogy mi lesz vele öreg korára!

2017. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tévedsz, illetve direkt akarod lejáratni a romákat.A romáknál a lányokat valosággal őrzik, kíséret nélkül szinte ki sem mehetnek az utcára, 16-17 évesen már férjhez adják őket. Ha nagyon szegény családról is van szó, a férj lop,vasazik, maffiázik, de eltartja a családot,meg álatalában a családok összetartóak, ha a nagyszülők pénzhez jutnak abból minden gyerekük és azok családja kap és viszont. Szerinted egy olyan roma ember, aki egész életében max.alkalmi munkákat csinált mennyi nyugdíjat kap? Én úgy tudom 30 ezret.Szerinted ebből hogy élne meg özveg roma nő/férfi? Úgy hogy a gyerekei,unokaöccsei stb., akik már csak a gyerekek miatt,vagy az alkalmi munkák,segélyek,közmunka,1 miatt nagyobb jövedelemmel rendelkeznek- eltartják. Arra akarok kilyukadni, hogy jobban őrzik a hagyományokat, egy nőt ha megcsalja a férjét meglincselnek, tehát egy prosti lányt kitagadnának, senki nem venne el, mert ez nagy szégyen náluk, mivel fiatalon,szűzen szokatak házasodni.Nos, ha a roma lányok 90%-a ki lenne utálva,tagadva,roma fiú nem nyúlna hozzájuk, hogyan lennének romák,hogyan szaporodnának? Biztos van pár prosti köztük de olyan sokan nem vállalnák ezt a teljes kiközösítést,megvetést a fajtájuktól, mint te állítod.Az meg hogy minden magyar prosti igazából roma csak ki vannak sminkelve szerintem te sem hiszed el, jót nevettem, szánalmas érv.
2017. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!