Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként ciki anált kérni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként ciki anált kérni?

Figyelt kérdés

Nagyon élvezem, a jelenlegi barátommal, ugyanis istenien csinálja:) viszont ritkán kezdeményez hátul, pedig én csinálnám gyakrabban is szívesen:) de nem merem kérni tőle, szerintem ez a fiú dolga:D ha meg nem szeretné akkor miért erőlködnék ezzel? Meg még az is közrejátszik, hogy a kapcsolatunk elején már beszéltünk erről, és emlékszem, hogy említette számára nem egy óriási extra a popsiszex, szóval simán megvan nélküle.. lehet ezért nem kezdeményez?

L



2017. aug. 10. 21:18
1 2
 1/13 Heart of Darkness ***** válasza:
98%

"de nem merem kérni tőle, szerintem ez a fiú dolga:D"


Elég nagy baj, ha nem mered elmondani a barátodnak a szexuális vágyaid. Nem fog megenni, szóval nyugodtan megemlítheted és még csak nem is "ciki".

2017. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha erre vágysz beszélj róla...NYISD KI A SZÁD!

miért lenne a fiú dolga az anál?

persze minden legyen a srác dolga? :)

na ne már...ha szeretnéd kérd, beszélj róla

2017. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérd nyugodtan :D

Én sem kezdeményeznék, mert jól megvagyok nélküle, de ha a barátnőm kéri, természetesen benne vagyok.

20/F

2017. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Ti akartatok egyenjogúak lenni, akkor tessék kezdeményezni is...

Chh..

2017. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem akarok egyenjogú lenni!

Nekem igenis szükségem van egy erős férfira aki mellett lehetek törékeny és gyengéd! Bocsánat, hogy nőnek szeretném érezni magam.. jesszus!

A többi választ köszönöm!

2017. aug. 10. 21:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel kevésbé nő:) szóval bármit akarsz az ágyban mondd el neki, legfeljebb ellenkezik és megdumáljátok
2017. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól még nő maradsz, sőt igazán az vagy, ha szex közben bepucsítasz és mondod neki, hogy "most dugd meg a popsimat!"


El kell mondani, mit akarsz. Sajnos a fiúk genetikailag olyanok, hogy belátnának a nők gondolataiba, bármennyire is ezt hiszitek.

2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most megtanítok neked egy informatikai alapfogalmat a te példádon keresztül:

deadlock


Ott vagy te, akinek van egy vágya - több anált szeretnél, de ezt te nem mered elmondani. Ott van a párod, aki szintén szeret veled análozni, de fél tőled többet kérni. Mivel egyikőtök sem kezdeményez (ez a deadlock), minden egyes szex során várod majd, hogy talán ezúttal több anál lesz, de csalódni fogsz.

2017. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egészséges kapcsolatban semmit nem ciki kérni ami belefér a nem túl deviáns kategóriába.
2017. aug. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel neki nincs rá igénye, s a lányok nagy része nem lelkesedik a popsiszexért, s miért ne gondolná hogy te is közéjük tartozik, magától nem fogja kezdeményezni.

Mondd meg neki, hogy te szereted, amikor ott is kényeztet, és igényel és is, akár minél vadabban is! 😃

2017. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!