Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok! Van aki előjátéknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Van aki előjátéknak csak a nő orális kényeztetését csinálja?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy én konkrétan annyira beindulok a nyalástól hogy nincs szükségem arra hogy én is kényeztetve legyek.

2017. aug. 12. 14:59
 1/9 A kérdező kommentje:
22F
2017. aug. 12. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mi foleg 69-ezunk. De ha nem eleg ra az ido akkor is szoktam szopni vagy kicsit verni neki
2017. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordítva van, nekem sz.pás után, már egyáltalán nincs szükségem semmiféle előjátékra, sőt, akkorra már egyszer el is élvezem, mialatt a férjemet kényeztetem.
2017. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó,egészen más ha a lány is odateszi magát és viszonozza.Nem kell élvezésig,de nagyon jó tud lenne szex előtt.
2017. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig helyzet függő!Van,hogy egy csepp előjáték nélkül "muszáj" egymásnakesni.Néha pedig jól esik egy hosszú "agyonizgatlak,, előjáték.
2017. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, volt hogy úgy beindult a hölgy hogy azonnal akarta a farkam érezni belülről.

Most is kinyalnék egy finom puncit...

2017. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de a partneremmel mindig úgy volt,hogy szoptam is előtte. Persze imádott nyalni.
2017. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ez változó. Nálunk inkább az jellemzőbb, hogy a párom nekem végig csinálja az orális szexet, mivel nő vagyok, így nekem utána ugye rögtön jöhet a szex is, míg azért a pasik kicsit máshogyan vannak felépítve, így őt csak tényleg előjátékként kényeztetem orálisan. De van, hogy csak orális élvezés van mindkettőnknek. De olyan is van, hogy durr bele bumm előjáték nélkül. De én nem is szeretném, hogy a párom csak engem kényeztessen orálisan, függetlenül attól, hogy tényleg nagyon beindul tőle, én is szeretem őt előtte orálisan kényeztetni.:)
2017. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is szeretjük egymást kényeztetni mindenhogy.
2021. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!