Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lennék 'ribizli', ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék 'ribizli', ha már az első 2-3 tali után lefekszem az adott pasival?

Figyelt kérdés

Jobb hamarabb rájönni, ha nem illünk össze az ágyban, mint várni heteket, majd kiderül, hogy abszolúte mások az igények.


Sztem, ha szimpatikus két ember egymásnak, akkor felesleges várni a szexszel. A szex egy nagyon alap és nélkülözhetetlen dolog egy párkapcsolatban.


Rosszul gondolom?


20/L



2017. aug. 13. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha könnyen kapható vagy, nem kell érted megküzdeni, az sem éppen jó...
2017. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek van valamennyi igazsága am rn is ilyen típusú vagyok a mostani barátnőmmel egy óra beszélgetés után már az ágyba voltunk.
2017. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Könnyen jön, könnyen megy
2017. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a szex van a kapcsolat középpontjában.
2017. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem vagy az :)
2017. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem vagy ribizli, kivéve, ha sok ilyen pasi van az életedben, tehát sűrűn váltogatod őket, az már gáz.

Amúgy nekem 3 komoly kapcsolatom volt eddig az életemben, a legtöbb, amivel az első együttlétig vártam, az max. 3 hét volt. Az első kapcsolatom 2 évig, a második 8 hónapig, a harmadik, a jelenlegi pedig több, mint 11 éve tart.

Szóval nem ezen múlik, hogy tartós lesz-e a párkapcsolat.

2017. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 13. 09:58
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

minden lány ijen csak nem ezt mondja

aki nem fexik egy hónap alatt azt ott hagyják

jol tetted teszed igy a jo

2017. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is jól tetted! Ahogy mondtad a szimpátia a lényeg! Ha az megvan akkor miért nem? Minden más lehúzó kritika csak irigy hogy nem ő ismert meg előbb…

Szóval én azt mondom: Ha a szimpátia megvan, akkor hajrá!

2017. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Engem irritálna a könnyed és egyszerű lelkivilágod.
2017. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!