Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lennék 'ribizli', ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék 'ribizli', ha már az első 2-3 tali után lefekszem az adott pasival?

Figyelt kérdés

Jobb hamarabb rájönni, ha nem illünk össze az ágyban, mint várni heteket, majd kiderül, hogy abszolúte mások az igények.


Sztem, ha szimpatikus két ember egymásnak, akkor felesleges várni a szexszel. A szex egy nagyon alap és nélkülözhetetlen dolog egy párkapcsolatban.


Rosszul gondolom?


20/L



2017. aug. 13. 09:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért foglalkoztat, hogy egy harmadik fél minek tart? Nincs olyan, hogy rosszul vagy jól gondolod. A te életed, éld ahogy akarod.
2017. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért mondják mert három találkozás után még nem ismered a másikat. Tehát lehet csak annyit akar hogy megdugjon aztán lelép. Másrészt meg a szexualitást szerintem legalábbis jobban meg kéne becsülni és az arra érdemes emberekkel folytatni nem egy idegen valakivel. De a te életed. Én le...szarom, de ilyen lány tuti nem kéne nekem.
2017. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha különben tök normális vagy akkor nincs ezzel semmi baj! Nem másoknak kell megfelelni!
2017. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tudnék lefeküdni 2-3 tali után. Olyankor még tényleg szinte idegen a másik, ehhez nekem több kell. Inkább ismerkednék hosszabb ideig, megbeszélnénk mindent ( akár a szexualitást is, hiszen valamilyen szinten verbálisan is meglehet tudni az igényeket... ) és, hogy ha minden stimmel ezek után is, akkor jöhet a kapcsolat és csak utána a szex. Az se egyből. :)

Egyébként valamilyen szinten rugalmas a dolog, tehát ha csak nincs orbitális eltérés a két fél között össze lehet csiszolódni.


23/f

2017. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Nemtudom de:Jobb hamarabb rájönni, ha nem illünk össze az ágyban.Miért pont az ágy a fontos? A többi smafu? Attól hogy az ágyban passzoltok nem biztos hogy másban is fogtok,de már oda adtad magadat. Gratula hozzá.Ennyi erővel gyere és 3 randi után d.u.g.j.u.n.k.
2017. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

"Attól hogy az ágyban passzoltok nem biztos hogy másban is fogtok"

Miért, attól mert szexelnek, attól közben nem ismerkedhetnek is egymással és kiderül, hogy más klappol-e? A kérdező egy szóval sem mondta, hogy a többi smafu, hisz ha valakivel beszélgetsz, időt töltesz együtt, akkor a többire fény derül, hogy milyen az ember valójában.

De akkor még maradhatnak esetleg szexkapcsolatban, amíg meg nem találják azt, akivel emberileg is minden klappol, ha más nem jó.

De ha találkozgatok valakivel, találkozgatok, megkedvelem, netán még bele is szeretek és utána derül ki, hogy a szex pocsék, akkor az sokkal rosszabb!

2017. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16-ossal egyetértek, maximálisan :)
2017. aug. 13. 13:35
 18/22 anonim ***** válasza:
22%
ez a "nem illunk ossze az agyban" egy orbitalis hulyeseg. :D ahogy mar elottem is irtak, ossze lehet csiszolodni, de ahogy latom, neked nem egy normalis, szereto ferfi kell, hanem szexpartner.. de akkor meg ne zavarjon, ha ribizlinek hivnak, mert egy erkolcsos no nem fekszik ossze rogton mindenkivel. es nem, egy igazi ferfi sem arra megy, hogy minden not megdugjon. ha meg neked megis igazi kapcsolat kell, akkor rosszul csinalod, mert ha ilyen konnyen adod magad mindenkinek, ne csodalkozz, ha hamar radunnak, es ott hagynak, jobb hijan azzal a cimszoval, hogy "nem passzoltok az agyban".. amig tapasztalatlan egy no, persze, beleesik abba a hibaba, h hamar odadobja magat egy pasinak, akiert odavan, de gondolom, te nem egy 16-17 eves naiv lany vagy, es mar ismered annyira a ferfiakat, hogy tudd, ha hamar megkapnak, es nem latnak benned kihivast, hamar ejtve is leszel. persze, van az a kategoria, aki hosszu probalkozas utan is dob, ha mar megkapott, de ezt ki lehet szurni.. egy szo, mint szaz: ha a "kapcsolat" legelejen mar szex van, az mindenre utal, csak arra nem, hogy komoly a dolog.
2017. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
13%

Hát ennyi hülyeséget gyerekek :-)

Szóval :

1. Igaz az, hogy minek az időt pocsékolni, mert "összecsiszolódni" szexben, ez baromság. Vagy jó elsőre, vagy nem. Akárhogy "nem csak dugni", az élmény együttlét hangulat a fontos, nem az orgazmusdarabszám. Hanem hogy odáig hogy jutunk el. Pl ha egy srác elkezd nyalni, úgy teszi, ahogy belőle jön és az akkor vagy jó úgy a lánynak vagy nem. Ha nem, soha nem lesz jó, miért, mert a srác úgy csinálta, ahogy őbelőle jön és ez igaz a szopásra is. Vagyis ha a lány elkezdené mondani, hogy ne lentről felfelé nyalj, hanem jobbrol balra például, akkor az már nem lesz ösztönös nyalás, miért ? Mert tudatosan gondolni kell a srácnak arra, hogy őőőő, most jobbról balra kell vagy balról jobbra, ez így hülyeésg. Ha pedig nem szívből-ösztönösen jövő együttléteket produkálunk, az nem az igazi.

És ez derüljön ki minél hamarabb, ha nem jó, ez nagy igazság.


2. Mi az hogy egy lány odaadja magát nekem, hát essek hasra tőle ? Frászt, neki is jó, ő is akarja, akkor meg ? Nekem megtiszteltés hogy velem van ? Ahaa, miért ki ő ? Ilyen alapon én is mondhatnám, hogy ő örüljön hogy velem lehet, miért ? Mert garantálom, hogy olyan félórát-órát okozok neki, mint soha senki.


3. Hogy ki a ribi, ki nem, ez is szubjektiv. Az, aki 2 hét alatt 5 pasival ugrik ágyba, az 5.-el lesz jó de ahhoz hogy ezt megtudja, túl kellett lenni az előző 4-en, nem ?


4. Mindenki eldönti mit csinál, nem kell mások véleménye alapján mérlegelni, legfőképp nem szexelni.

Tapasztalatból mondom, ha egy lánynak volt előttem 100 pasija, az biztos hogy jobban értékeli majd a finomságomat, érzékiségemet, mint egy olyan, akinek 1 volt előttem. Ezután forróbb lesz a ragaszkodás, odaadás és a báj.


5. Szóvak sz...rd le ki mit mond, éld az életed, ugorj ágyba 2. randin, semmi gond ezzel. És ha faluban mondjuk a szájukra vesznek, hogy : ááá ez már mindenkinél volt, akkor jövök én és megtartalak, atöbbi meg eheti a kefét, hogy ezzel a hüléyvel miért marad együtt (a lány) és rádöbbennek, hogy azért mert ők krumplik voltak.


5. És ki a nagyobb ribi ? Aki 1 randin ágyba ugrik, próbálozik izlelget pasikat ? Vagy az aki húzatja az időt, és kiénekel évek alatt milliókat egy pasiből és utána tiplizik ?


Hát igy vélekedek én.

50F

2017. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
#19 gyonyoru probalkozas. :D ja nem
2017. aug. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!