Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen képet érdemes feltölten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képet érdemes feltölteni, és milyet nem szexpartnerkereső oldalra?

Figyelt kérdés
Én szeretem felvállalni magam,és tölteni fel magamról arcos képet,mert úgy is kérnének rólam.Van-e olyan rizikó ,hogy valaki felismer valahol,és zaklat esetleg lejáratom magam.

2017. aug. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ruhás vagy ruha nélküli képet teszel fel?

Illetve tehetsz külön ruhásat ahol az arcod is látszódik, mellé mg védett képeket ahol több is ha úgy akarod. A jobb oldalakon van lehetőség, hogy kiválaszd ki nézheti meg egyes képeid.

2017. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyiken vagy fent? Érdemes amúgy, mert arcosra jobban harapnak.
2017. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nőnemű vagy, én is szívesen megnéznélek azon az oldalon :-)

Egyébként nyilván van benne rizikó. De akkor nyugodtan visszakérdezhetsz, hogy: - És te mit kerestél azon az oldalon?

2017. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet arcosat, de annak ajánlott lerontani a minőségét.

És nem érdemes pucér, arcos képet kirakni. Akkor senki se zaklathat jogosan.

2017. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem érdemes ilyen oldalra regisztrálni se. Csak elkérik a pénzed!
2017. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!