Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A körülmetélt pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A körülmetélt pénisz mennyire jön be nektek?

Figyelt kérdés
Nekem születésemkor csinálták, így ez nem választás kérdése volt nálam:-), viszont sokkal higiénikusabb így szerintem. Úgy hallottam sok pasas önszántából metélteti magát újabban. A fityma alatti részt elég nehéz tisztán tartani, sok baci ott fészkel, stb. Nekem sose büdös a farkam, mert sokkal könnyebben tudom tisztítani emiatt. Sőt, mivel nincs fitymám, így a makkom jóval erősebb lett, kevésbé érzékeny a hidegre, melegre, külső hatásokra. A gyakori összemenős effektus sincsen nálam mikor hideg víz éri. Nektek mi a véleményetek erről lányok? Nektek hogyan tetszik jobban? Konkrét tapasztalatokat is írhattok nyugodtan, ha van kedvetek. 29/F

2017. aug. 7. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat de másabb így a szex ?
2017. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem nehéz tisztán tartani, fogalmam sincs miről beszélsz, minden nap hátra csapom rajta a bőrt, tussfürdős szivaccsal lemosom, löblítem, soha nincs rajta túró.
2017. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Sokkal jobban tetszik mint a bőrös.

22/N

2017. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Összemenni meg azért megy össze, hogy így védekeznek a herék a hideg ellen. A szervezet mechanizmusa.
2017. aug. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsonak igaza van ...nincs koze a makkhoz es fizymahoz .

Azonkivul meg embere valogatja h kinek mi jon be ...es hidd el ha tetszel egy csajnak egyik sem valo ok , mint ahogy nem ezert fognak beled szeretni sem 😂

Most itt hiaba irjnak ra 5en h bornelkul jobb...2nap mulva ujra felrakod a kerdest akkor kapsz ra 5olyan valaszt h borrel ...

Tusztan tartani europai viszonylatban nem konnyebb mert mind2 t konnyu hisz van viz van minden .

Afrikai viszonylatban higienikusabb mert ott nem tudnak ugy furdeni az emberek...

2017. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok làny, se nem vagyok metélve de soha sem volt se büdös se túrós se semilyen a lőcs.

Ez nem fügh össze, hogy kalapos vagy anélküli.

2017. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejön 18/L
2017. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal kívánatosabb!
2017. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudja valaki, hogy "túrós" lesz a lőcs, ha neki még sosem volt "túrós"? Ez paradoxon :D
2017. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Olvasnak, utànanéznek, halljàk vagy apu elmondja, hogy jogyan mosd meg a kukacod, különben büdi és túrós lesz fiam.

Legalàbb is nàlam az utolsó opció volt.

És tiszta is volt mindig.

De pl öcsém leszarta és mikor anno apu feltépte az kitisztitotta, làttam, hogy milyen túrós és büdös.

Tehàt akkor nem is olyan paradoxon.

Ugye?

Csak utàna kell gondolni ;)

2017. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!