Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja 1 év után is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja 1 év után is a barátnőmet ha feláll?

Figyelt kérdés
Ma is strandolni voltunk a családjával és a termál víznem voltunk egy darabog és mikor másztunk volna ki éreztem, hogy nem fogok tudni kimászni. Húsz percig ültük a meleg vízben amíg lenyugodtam, mondtam neki hogy segíthetne, de szerinte undorító lett volna, mert közben bemásztak a vízbe páran nyuggerek is a medence másik végébe. Még párszor rám jött más vizekben és otthon a szálláson is, az ágyban, de ott se tudtunk négyszemközt maradni.. Szó ami szó emiatt úgy érzem, nem szeret. Korábban megcsinálta. Még úgy is hogy aludt az öccse a szoba másik végében. Most meg csak azt viszi, hogy ne tudok uralkodni magamon, meg hogy nem tudom kontrollárni magamat, miért áll fel mindig!? Nem hogy örülne, hogy ilyen hatással van rám. Ezt szerintem bóknak kellene vennie. Én 23 F, Ő 24 L. Az is hozzá tartozik a történethez, hogy több, mint másfél hete nem tudtunk összebújni, itthon meg hiába segítek néha magamon attól még ha vele vagyok szerintem természetes, hogy rám tör a kangörcs ő meg flegmázik is.
2017. aug. 13. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem az a gáz, ha feláll, hanem hogy egy undorító kis görcs vagy, aki kiveretné egy medencében a többi ember között, lol. Ez mindenkit zavarna.
2017. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, az én büszkeségemnek külön jól esik ha a barátomnak feláll.

Sosem problémáztunk ezen.

Valahogy meg kéne oldanotok, hogy többet legyetek kettesben.

2017. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Undorító egy állatfaj vagy te hallod... medencében kiveretni... a fogaidat kéne kiverni inkább, hogy ilyet kérsz a barátnődtől.

Beteg vagy ember, kezeltesd az agyad!

2017. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Természetes dolog, ő nem érti meg. Nyilván nem direkt csinálod, hogy pont a meleg vizes medencében áll fel neked, de ezt ő is megérthetné.

Jobb lenne ezen elbeszélgetni.

Egyébként lehet, hogy azért volt ilyen, mert a családja előtt játszotta a jókislány szerepet.

2017. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%

Azt hiszem elmondtam volna neki, hogy azért áll fel, mert egy frigid p csa és másfél hete nemvoltunk együtt.

31/f

2017. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem az zavarja, hogy felall, hanem az hogy szerinted siman ki kene vernie egy emberekkel teli medenceben neked... undorito. Honnan jottel valami oserdobol, hogy ennyire nem tudsz viselkedni emberek kozott, te kangorcs?
2017. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

A csomag meg utána úszik a víz tetején?

A barátnődnek több esze van, mint neked.

2017. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Pardon, néhányan itt félre értették a kérdésem. Az egy dolog, hogy pár dolgot elírtam, ezért elnézést kérek! Viszont szerintem meg ez a hangnem undorító amit itt egy két ember megenged magának. Páran tudtak normálisan válaszolni! Igen. Miért? Talán, mert eljutott a tudatukig a kérdés! Kiveretni a medencében? Ezt annyiban kommentálnám, hogy amikor mondtam neki, hogy segíten arra gondoltam, hogy beszélgessünk könnyed témáról. Illetve a problémát oldjuk meg otthon, szálláshelyen. Nem vagyok előítéletes, de néhányotok válaszához csak annyit fűznék, hogy mindenki magából indul ki!
2017. aug. 13. 22:10
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Az természetes reakció, hogy feláll neked, de ne a medencében akard már kiverni... Neked jól esne, ha egy idegen srác spermájában kellene úszkálnod, most őszintén?


21/L

2017. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Ertem en, hogy nem tetszenek a valaszok, te medencek hose, de azert hulyenek ne nezd mar a kommenteloket...


"Húsz percig ültük a meleg vízben amíg lenyugodtam, mondtam neki hogy segíthetne, de szerinte undorító lett volna, mert közben bemásztak a vízbe páran...". :"D

2017. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!