Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja 1 év után is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja 1 év után is a barátnőmet ha feláll?

Figyelt kérdés
Ma is strandolni voltunk a családjával és a termál víznem voltunk egy darabog és mikor másztunk volna ki éreztem, hogy nem fogok tudni kimászni. Húsz percig ültük a meleg vízben amíg lenyugodtam, mondtam neki hogy segíthetne, de szerinte undorító lett volna, mert közben bemásztak a vízbe páran nyuggerek is a medence másik végébe. Még párszor rám jött más vizekben és otthon a szálláson is, az ágyban, de ott se tudtunk négyszemközt maradni.. Szó ami szó emiatt úgy érzem, nem szeret. Korábban megcsinálta. Még úgy is hogy aludt az öccse a szoba másik végében. Most meg csak azt viszi, hogy ne tudok uralkodni magamon, meg hogy nem tudom kontrollárni magamat, miért áll fel mindig!? Nem hogy örülne, hogy ilyen hatással van rám. Ezt szerintem bóknak kellene vennie. Én 23 F, Ő 24 L. Az is hozzá tartozik a történethez, hogy több, mint másfél hete nem tudtunk összebújni, itthon meg hiába segítek néha magamon attól még ha vele vagyok szerintem természetes, hogy rám tör a kangörcs ő meg flegmázik is.
2017. aug. 13. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
"Korábban megcsinálta. Még úgy is hogy aludt az öccse a szoba másik végében." Az alvó öcsikét nézve verette ki magának, szerintetek zavarta volna ha a termálmedencében mások előtt ejakuál egy nagyot?
2017. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem páran nem kapcsoltak még, hogy medencében nem látszik, ha valakinek merevedése van, ellenben, ha kimászik a vízből, akkor nagyon is látható fürdőnadrágon keresztül. A medencétől pár méter, törülközővel takargatva az öltözőig beszéltük kimenni. "Húsz percig ültük a meleg vízben amíg lenyugodtam, mondtam neki hogy segíthetne, de szerinte undorító lett volna, mert közben bemásztak a vízbe páran nyuggerek is a medence másik végébe." nem hinném, hogy a kommentelők közül bárki is kimászott volna a vízből, úgy hogy nézik közben, még ha messziről is, de csak nézik. Mindenesetre akkor most az öltözőben matyizásra óbégatna, aki eddig oylan választ írt, nehogy már ne az övé legyen az utolsó szó. Nem pazarlom az energiám félreértésekre. :D
2017. aug. 13. 22:34
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem hülyének nézem a kommentelőket, hanem rosszindulatúnak. Az ilyen válaszokból látszik, hogy kinek volt túl nagy a gyerekszobája.
2017. aug. 13. 22:38
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Bocs de a barátnődnek volt igaza!
2017. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%

Es mindez a szerelem kategoriaban :).

Viccet felreteve, megertelek, hogy egy kis szex jolesett volna a szallason, de nem kaptad meg es ezt nehezmenyezed. Ilyenek ezek a nok, eloszor adj legkozelebb, hogy kapj is.

2017. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést, csak összecsaptam de, hogy még egy félreértés ne essék leírom, hogy otthon négy fal közt én vagyok az a fél aki szinte csak ad. Többször is beszéltünk mér erről a párommal, de a kész érvek nem érdeklik, igazi nő. Tetszik, hogy hajtani kell utána minden téren, de szerintem mások is vannak itt akik hasonlóan éreznek, hogy nem kapják vissza amit adnak. Az érdekel, hogy mások hogyan hidalták át ezt a problémát együtt. Persze lesz akit a kommentjeim nem fognak érdekelni, illetve a kérdésemben lévő egyéb dolgok, mert a kérdésem eleje jobban szórakoztatja őket, mint a vége, de már leírtam értelmesen kommentekben, hogy mi a helyzet.
2017. aug. 13. 23:08
 17/18 anonim ***** válasza:

Oké. Tehát ,a barátnőd reakciója NORMÁLIS volt.

1. Mindig könnyebb a másijat hibáztatni.

2. Vagy rosszul fogalmaztál vagy én nem tudom ,de amennyiben azt akartad hogy a medencében verje ki akkor ne is csodálkozz mert egy undorító dolog. Nyilván te sem örülnél ha megtudnád hogy más spermájában úszol. És erre teljesen érthető a reakciója. Ha nem ezt akartad akkor tárgytalan.

3. Az is szintén UNDORÍTÓ ,VISSZATASZÍTÓ ,sőt MORBID hogy úgy akartál szexelni hogy öcsike ugyanabban a szobában alszik. Baromi nagy bunkóság ilyet csinálni. Ezen kár vitatkozni. És ne gyere azzal hogy akkor kanos voltál ,mert nem indok.

4. Az hogy feláll a barátnődre ,számára csak bók lehet.

5. Nem tudom mi miatt nem tudjátok megoldani az együttlétet ,mivel ennek az okát nem írtad ,így más választ nem tudunk adni.

2017. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jézusom, én is azt hittem, hogy ki akarod veretni, basszus, kérdező, fogalmazz már normálisan!


Engem nem zavar, páromnak is feláll, akárhányszor strandolunk, vagy elég, ha csak épp öltözök :), és tök jó, mert ezek szerint még mindig kíván.

Nyilván ha van rá mód, és idő, akkor szeretkezünk. Ha nincs, akkor kap egy "sajnálom"-csókot, vagy megmasszírozom, átölelem és elkezdek másról beszélni.


Sokkal rosszabb, ha a férfinek, akivel elvileg szeretitek egymást NEM áll fel rád - többek között ezért lett az exből ex.


A másfél hetet meg nem kommentálom, nagyon gáz. Mi az éjszakai vonatban is megoldottuk (kétszemélyes), mert már én sem bírtam nélküle.

2017. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!