Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után találkozzak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után találkozzak a szexpartneremmel? N

Figyelt kérdés
Májusban voltunk együtt utoljára. Azóta hiába kértem hogy találkozzunk, elvileg sosem ért rá, sokat dolgozott, lemondta a találkozót az utolsó pillanatban stb. (egyébként 70 km van köztünk, egyszer ő utazott, egyszer én). Általában napi szinten beszéltünk neten. Tegnap viszont megmondtam neki hogy én befejeztem vele, nem várok tovább, elkezdek ismerkedni másokkal kapcsolatra. Erre megígérte hogy már minden másképp lesz, többet fogunk találkozni, mert imádja ha sz*pom és megbánta hogy elhanyagolt stb. Mondtam hogy eddig kellett volna ilyen lelkesnek lennie. Azt mondta ezen a héten akkor is látni akar engem, és ha kell akkor ide házhoz jön váratlanul. Nagyon jó vele a szex, de meguntam ezt a várakozást a semmiért. Mit tegyek most? Ti találkoznátok vele a helyemben?

2017. aug. 14. 13:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoznék. Ha újra nyeregben érzi majd magát,megint elkényelmesedik/leszar.

N

2017. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 DollarDog ***** válasza:
100%
Eljátszotta az esélyét :/ hagyd a francba! Ez is olyan hogy mikor lelépnél akkor visszafog hogy ne tedd azután ugyanúgy folytatja mint eddig :/
2017. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Gyertek hozzám :D

19/5 cm

F

2017. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az az igazság egy véleményen vagyok az első két válaszolóval..
2017. aug. 14. 13:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok. Én is azt javaslom hogy inkább hagyd.
2017. aug. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

A gagyi ismerkedős privik irogatását be lehet fejezni mert tanács miatt vagyok itt, nem pasit keresek. Köszönöm!


A rendes válaszokra zöldet nyomtam!

2017. aug. 14. 13:40
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot. Bármikor találsz nála jobbat is, ő már eljátszotta volna nálam a bizalmat ezzel, ha nálad még nem, akkor te tudod...
2017. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Május óta nem ér rá? Már rég otthagytam volna.
2017. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nyugi itt mindenre mozdulna privivel azonnal :D Ha most kiírom ide, hogy nekem is kell szaxkapcsi és odaírom, hogy L már kapok is 20-at tuti :D És, ha odaírom a végére, hogy F még akkor is, mert volt olyan balfsz valaki, hogy csak az L-et látta meg a mondandómban :D
2017. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

szerintem is keress mást, ilyenkor bezzeg teperne, meg ígér fűt-fát, de lehet ígéreteken felül nem lenne semmi

keress olyat aki foglalkozik veled, vágyik rád és megkapod tőle amit szeretnél :)

2017. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!