Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra találkozzak vele, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra találkozzak vele, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 23 éves sráccal. Eddig egy randink volt, minden jól alakult, viszont az első csók után túl hevesre fordult a dolog. Átment csókcsatába. Eléggé nyomulós volt, de a csókolózást élveztem. Aztán persze nem meglepő módon javasolta, hogy menjünk fel hozzá. Nem mentem fel. Nem szexeltünk, csak heves csókolózás volt. Most újból találkozni akar velem, de kicsit fura érzésem van. Mi van, ha csak a szexre megy? Nyilván nem fekszem még le vele a második randin sem, legalább egy hónapot várok a szexszel, viszont nem tudom mitévő legyek. Mit gondoltok?

20l



2016. jún. 23. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig belementem az ilyenekbe :D

Addig is jókat ettem, szórakoztam :D

De őszintén bevallom az ilyen seggggfejekkel direkt is csináltam.

2016. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak alád akar durrantani.

Jól teszed,nemenj bele.

2016. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ird meg neki ezt igy és beszélj meg vele egy randit juli. 23-ra!
2016. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele inkább velem találkozz 30 nap múlva. Ja azért mégse, inkább 31!
2016. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl bonyolítod. Van kedved találkozni vele? igen/nem. Van kedved lefeküdni vele? igen/nem. És csináld, ami igen és ne ami nem.


Ne azon agyalj ő mit akar, hanem azon, hogy te.

2016. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!