Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit ajánlotok erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok erre?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. nagyon megértő velem.

Az előző kapcsolatomban csak megalázást kaptam. nem volt egyszerű a szakítás, nálam lakott, a lakcíme oda szólt, csak per útján tudtam kirakni.A kapcsolat legelején szép és jó volt minden. mint érzelmileg, mint szexuálisan. ez egyre rosszabb lett. nem érte be semmivel, mindennek elhordott. Megerőszakolt, megütött a végén.

Bennem ez egy nagy törést okozott.

A jelenlegi párommal való szexuális életünkre is kihatással van. Először is én nem merek kezdeményezni, másodszor pedig olyan dolgokat képtelen vagyok csinálni neki, amit tudom hogy szertne PL: orál.

Nemtudom mi tart vissza. egyszerűen képtelen vagyok rá. talán félek attól, hogy rosszat kapok vissza, vagy hogy emlékeztetne a múltra.

ő megértő, elfogadott így. de tudom hogy örülne neki, szeretné.

Mit tanácsoltok? hogy tudnám túltenni magam ezen?


2017. aug. 14. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem, 25 éves lány vagyok
2017. aug. 14. 15:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus - párkapcsolati terapeuta!
2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2#- est tudnám megismételni.
2017. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném. nem érzem "betegnek"magam :(
2017. aug. 14. 15:43
 5/9 A kérdező kommentje:
nem szeretném
2017. aug. 14. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
A lelki traumán nem fogod magadtól túltenni magad.... tehát vagy az, vagy nem lesz teljes a szexuális életed, de még csak felszabadult se.
2017. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem érzed magad "betegnek", leírásod alapján mégis: szükséged van szakemberre.
2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Ez az egész fejben dől el.

Egyszer talán kényszerítsd magad, hogy na most megteszem bármi lesz is.


Ha megtetted akkor jó eséllyel könnyebb lesz a dolog.

Ne arra gondolj, amiket átéltél hanem arra, hogy akit szeretsz ezt mennyire szeretné és hogy milyen természetes meg hogy mennyire fogja élvezni.


Ha a szakembert ki akarod hagyni akkor a saját démonaid te magad győzheted le csak.

Persze, nem muszáj egyből az egész procedúrát lefurulyázni példának okáért, haladhatsz lassan de biztosan lépésenként is.


"tanítsd be magad"

Remélem hasznosnak találtad :)

2017. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, igen. a Te hozzászólásod találtam egyedül hasznosnak.

2017. aug. 15. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!